valitsus instituudid ja keskused töötavad Borrelioosi

Valitsuse teadusuuringute portfelli Hetkel aruandluse vahendid suse aruanne)

Instituudid ja keskused

Põhiline missioon theernment on uurida nakkushaigusi ja vastuvõtva immuunsüsteemi kaitsemehhanisme. Seetõttu Instituut korraldab ja toetab enamik alusuuringud ja kliinilised uuringud puukborrelioosi rahastatud theernment suse). Kuna borrelioosi mõjutab erinevate koe / elundi süsteemide keha, see on ka tõsist muret, et otherernment instituudid ja keskused.

National Institute of artriit ning luu- ja lihaskonna ja Nahahaigused toetab teadus- kroonilise Lyme’i artriidi, sealhulgas rolli immuunsüsteemi ja geneetilised tegurid, mis aitavad kaasa selle arengule. The National Institute of Närvihäired ja Stroke toetab teadus- iseloomustamiseks neuroloogiliste, neuropsühholoogilisi ja psühhosotsiaalne ilminguid varased ja hilised puukborrelioosi nii lastele kui täiskasvanutele, samuti iseloomustada patogeensed mehhanismid seostatud neuroloogiliste sümptomitega kroonilise borrelioosi. National Center for Research Resources annab ressurss toetust (ahviliste) põhi- ja kliinilised uuringud akuutsed ja krooniline infektsioon, samuti toetuse testimise ja arendamise vaktsiinikandidaatidega jaoks puukborrelioosi. Lisaks Fogarty International Center vahendeid uuringute puukborrelioosi välismaal ning National Institute on Aging ja National Institute of Mental Health keskendub nendele aspektidele, puukborrelioosi, mis on seotud nende konkreetsete missioonide.

Raporti (teadusuuringute portfelli Hetkel aruandluse vahendid) veebileht pakub juurdepääsu erinevaid aruandluse vahendid, aruannete andmeid ning analüüsib ofernment teadustegevust. Üks vahendeid aruande saidil on reporter (aruanne kulutused ja tulemused) moodul. Reporter on elektrooniline vahend, mis võimaldab kasutajatel otsida hoidla ofernment rahastatud projektide ja juurdepääsu publikatsioonide ja patentide tulemuseks fromernment rahastamist.