ülemaailmsete teadusuuringute Rwanda

theernment-rahastatavate tegevuste

Teaduse edusammud

Rwanda on üks kõige tihedamini asustatud riike Mandri-Aafrikas. See on üks kümnest Aafrika rahvaste kõige tugevamalt mõjutatud HIV / AIDS, vastavalt Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO). Koormust HIV ja tuberkuloos (TB) liitnakkus Rwanda on kõrge, hinnanguliselt 40 protsenti ja 60 protsenti, kuid kes hiljuti teatas, et riik parandas oluliselt oma tuberkuloositõrje jõupingutusi ja kasvanud HIV testimine tuberkuloosihaigete.

Nagu paljudes teistes selle piirkonna riikides, malaaria on endeemiline Rwanda, kuid riik on viimasel ajal näidanud märkimisväärset paranemist arvu vähendamine hospitaliseerimist ja surmade haiguse tõttu. Vees levivad haigused nagu bakteriaalne kõhulahtisus, hepatiit A ja tüüfus on ka levinud Rwanda.

theernment toetatud tegevuste Rwanda keskenduvad peamiselt HIV / AIDS-i ja hõlmata ka teadusuuringute mõju HIV infektsiooni naiste ja uuringud geneetilised tegurid, mis mõjutavad vastuvõtlikkust ja haiguse progresseerumiseni. theernment viib läbi ka ja vahendeid teadusuuringute USAs ja välismaal, mille eesmärk on haigused, mis koormaks Rwanda ja teiste arenevate riikidega.

Aastal 2003, pöördepunkt poolt läbi viidud uuring theernment teatas, et imikud, kes said ühe doosi viirusevastast ravimit nevirapiinita (NVP) varsti pärast sündi-ja kelle emad üks annus sama ravimit sünnituse ajal-olid 41 protsenti vähem tõenäoline, et omandada HIV sündi rinnaga toitmise ajal kui imikud imiku / ema paari, keda raviti keerulisem, Multidoosilistes AZT raviskeemi.

Uuring, mis algas 1997. aasta novembris näitas, et esialgne eelis kaob imikud, kes koos oma emaga, said ühe annuse NVP oli suures osas kandnud laste rühmas kuni nad jõudsid 18 kuu vanuselt, mis pakub kaalukaid tõendeid, et lühikest -course NVP võib vähendada laste arvu, kes lõpuks nakatunud HIV.

See uuring ja muud hilisemad uuringud on viinud WHO soovitada ühekordse annuse NVP kui tasuv viis vähendada emalt lapsele HIV leviku arengumaades. Mitmed mittetulundusühingud pakuvad nüüd anti-HIV ravim abiprogrammid, mis sisaldavad NVP ravi sellistes riikides nagu Keenia, Uganda, Kamerun, ja Rwanda.

Lisateavet nevirapiinita uuring.