ülemaailmsete teadusuuringute Mosambiik

theernment-rahastatavate tegevuste

Mosambiik, asub Kagu-Aafrikas, on üks vaesemaid riike maailmas. Riigil on koduks laieneva HIV-epideemia, eriti selle lõunaosa provintsides, 60 protsenti uutest HIV-nakkuse esinevad 15-24 vanuserühmas, vastavalt UNAIDS. HIV nakatumise määr tüdrukutele vanuses 15 kuni 19 kolm korda suurem kui nende meessoost kolleegid.

Maailma Terviseorganisatsiooni aruanded suureneva uus tuberkuloosi (TB) juhud, Mosambiik, TB suremus hinne kolmanda maailma kõrgemaid. Skisostomiaas ja malaaria, eriti laste seas, on ka peamiseks rahvatervise muresid.

theernment toetatud projektide Mosambiik hulka uuringuid insektitsiid vastupanu hulgast malaaria kiirgavate sääsed ja uuringud ravimresistentse HIV-nakkuse raviks täiskasvanutel ja lastel. theernment viib läbi ka ja vahendeid teadusuuringute USAs ja välismaal, mille eesmärk on haigused, mis mõjutavad Mosambiigis ja teiste rahvaste Sahara-taguses Aafrikas.

Aastal 2012, mis on theernment rahastatud HIV / AIDSi kliiniliste uuringute sait Mosambiik ühines teiste kaastöölisi Käimasolevas kliinilises uuringus testimine uuritava TB vaktsiin imikutele risk TB infektsioon. umbes lastel TB vaktsiini uuringus.