ülemaailmsete teadusuuringute küsimused ja vastused

Uurimisvaldkonnad

eelarve

theernment rahastatakse erinevaid rahvusvahelisi biomeditsiiniliste uuringute nakkushaiguste, immunoloogiline ja allergiliste haiguste ja seisundite. theernment rongid ja koostööd teadlased üle maailma ja toetab projekte enam kui 100 riigis. Ülemaailmne teaduse hõlmab laia spektri haiguste ja seisundite, sealhulgas HIV / AIDSi, malaaria, gripp, tuberkuloos, diabeet, astma, ja paljud teised.

Vaata Research teemade kaupa teavet uurimisvaldkonnad.

Toetused ja koolitus

Ei On manyernment instituudid ja keskused, et toetada teadus- seotud HIV / AIDS, nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt. Amet AIDS Research, mis asuvad theernment büroo direktor, koordineerib teaduslikke, eelarve- ja poliitika elemendid aidsiuurimusest acrossernment.

Välisminister Teadlased Federal Labs

Seeernment Office of AIDS Research rohkem teavet.

theernment on otsustanud toetada uuringuid HIV / AIDS, mis on kasulik inimestele, kes elavad Ameerika Ühendriikides, samuti inimesed kogu maailmas. theernment HIV / AIDSi kliiniliste uuringute võrgustike, näiteks on saite üle kogu riigi, mis keskenduvad spetsiifilistele vajadustele USA elanikkonna, sealhulgas HIV vaktsiini teadus- ja arendustegevuse, ravimite väljatöötamise ja HIV-nakkuse.

Kliinilistes uuringutes

theernment teeb tihedat koostööd ka ühiskondlikud organisatsioonid USAs levitada informatsiooni HIV-nakkus, AIDS ja seotud theernment teadustegevust. Näiteks theernment HIV Vaccine Research Haridus Initiative (NHVREI) töötab kogukonna liidrid, riiklikud organisatsioonid, tervishoiutöötajad ja õpetajad annavad teavet HIV vaktsiini teadusuuringute ja viise, et nad võivad aidata teadusuuringutest. NHVREI eesmärk on luua keskkond, kus HIV-kannatanud elanikkonna puhul on inimesed teadlikud, haritud ja toetav HIV vaktsiini teadusuuringute ja neil on rohkem positiivset suhtumist vabatahtliku kliinilised uuringud.

Vaata HIV / AIDS Kliiniline Networks ja NHVREI kodulehel rohkem teavet.

kontakt

Kuigi malaariat likvideeritud Ameerika Ühendriigid ajal 1950ndate alguses, umbes 1500 haigust diagnoositakse igal aastal Ameerika Ühendriikides, vastavalt theernment (). Enamik neist juhtudest esineb reisijate ja immigrandid naasnud malaaria ohustatud piirkondades.

Kuigi malaaria ei ole endeemiline kõige parasvöötme riikides on olulisi probleeme, et see võib uuesti kujunema ravimresistentse malaaria parasiidi ja pestitsiidide suhtes resistentsete sääsed areneda ja levida. Rohkem kui 3 miljardit inimest (rohkem kui 40 protsenti maailma rahvastikust) elab riigid ja territooriumid, mis on risk malaaria. Malaaria teadus- ja vaktsiinide väljatöötamise olulised osad on strateegia, et vähendada ja lõpuks see kaotada malaaria kogu maailmas.

Loe theernment malaaria uurimisprogrammi käivitamiseks

Jah. Paljud theernment teadlased regulaarselt koostööd välismaa teadlased ja biomeditsiiniliste uuringute organisatsioonid ja mõned tööd välislaborites või uurimisasutused. Lisaks theernment teadlaste ja teaduse administraatorid reisivad välismaale, et hõlbustada teaduskoostöö või anda juhtimist ja järelevalve rahvusvaheliste uuringute ja auhinnad.

theernment ka on loonud pikaajaliste teadusuuringute projektide ja saite välismaal. Praegu theernment on täistööajaga töötajate postitatud Hiina, India, Mali, Lõuna-Aafrikas ja Uganda.

Eelarveaastal (FY) 2015 theernment kulutatud umbes $ 436.500.000, et toetada rahvusvahelisi tervise uurimiseks.

FY 2015 theernment toetab teadusuuringuid 111 riigis.

Theernment ülesanne on paremini mõista, ravida ja lõpuks takistada nakkuslikud, immunoloogilised ja allergiliste haiguste. Arvestades keerulisi biomeditsiinilise teaduse ja asjaolu, et paljud nakkushaigused esinevad peamiselt väljaspool Ameerika Ühendriike, rahvusvaheline koostöö on oluline osa eduka nakkushaiguste ja immunoloogia teadus. Lisaks välismaa teadlased on tihti väärtuslikud teadmised ja kogemused ning nad saavad jagada kohalikke teadmisi, aidata theernment toetatud kliinilistes uuringutes, ja osutada muid kriitilisi arvamusi edasipääsu theernment teadusuuringute programme.

Kuna tõhus koostöö eeldab, et theernment teaduslikud partneritega suurendada nende võimet teha biomeditsiiniliste uuringute instituut investeerib samuti koolituse ja teadusliku suutlikkuse suurendamise, tavaliselt koostöös kohalike organisatsioonide andernments kogu maailmas. theernment ka toetab aktiivselt teaduse võrgud, mille kaudu välismaa teadlased saanud pikaajaline kaastöötajad USA teadlased.

Sageli rahvusvahelise teadustöö kohustatud vastama kriitiline teaduslikke küsimusi, eriti nakkushaiguste, mis on vähem levinud Ameerika Ühendriikides. Tänapäeva omavahel ühiskonnas, nakkushaiguste on ülemaailmne mõju, nii otse haiguste edasikandumise ja kaudselt läbi majandusliku ja poliitilise ebastabiilsuse, et need terviseprobleemid võivad esile kutsuda. theernment toetus rahvusvaheliste uuringute aitab luua uusi teadmisi, et parandada diagnoosimise, vältimise ja nakkushaiguste ravi, mis potentsiaalselt globaalne mõju.

Kontrollige theernment International Awards osa Research Funding veebilehel ressursse, vahendeid lingid ja kontaktandmed.

Loe Võõrtööta- onernment Awards SOP.

Ei, sa ei pea USA kuuluvusest või kodakondsust saada stipendiaadi või juhtivteadlasest. Uuri rohkem Saamise Grant. USA kongress on volitanud thaternment toetust lubades biomeditsiiniliste uuringute nii Ameerika Ühendriikide kui ka rahvusvaheliselt.

Jah. theernment toetatavate teadusuuringute koolitus toimub läbi uurimistoetuste ja lepingute. Kuna need ei ole ametliku koolituse ning programme, siis ei pea olema USA kodanik või resident osaleda neid.

Jah. theernment toetatavate teadusuuringute koolitus toimub läbi uurimistoetuste ja lepingute. Kuna need ei ole ametliku koolituse ning programme, siis ei pea olema USA kodanik või resident osaleda neid.

See võib. Vaata võõrtööjõu onernment Awards SOP rohkem teavet.

Jah. Välisminister taotlejad saab ja ei õnnestu obtainingernment toetused, kui nad pakuvad teadmisi, uuenduslikke ideid või ressursse ei ole võimalik hankida USA taotlejatele. Täpsema info saamiseks vt Foreign rakendused on ekstra Review Step.

Jah. Theernment külalisprofessor Programm pakub võimalusi välismaa teadlased, et treenida ja korraldada teaduskoostöö aternment.

Eestiga seotud teadlased anda olulise panuse toernment teadus. Autor partneriks parim teaduslik mõtetes kogu maailmas, theernment võib suurendada tipptasemel teadusuuringud, mis kasu tervisele inimest Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas. Kui need teadlased naasta oma kodumaale, nad saavad osaks teaduslikud võrgustikud ja arendada pikaajalist koostööd, teadlased theernment, et jätkuva kasu biomeditsiini innovatsiooni ja arengut.

Jah. Välisminister teadlased võivad töötada theernment ilma palka või stipendiumi vabatahtlikuna teadlased. Samuti on võimalik, et välismaa teadlased saada palka või stipendiumi oma koduülikooli ja töötada theernment külalisena teadlased.

Igal aastal alla theernment külalisprofessor Program, tuhanded teadlased teiste rahvaste uurimistööd theernment campus ja mitmes valdkonnas üksused üle kogu riigi. Teadlased riikides, sealhulgas Brasiilia, Kanada, Hiina, Prantsusmaa, Saksamaa, India, Itaalia, Jaapan, Lõuna-Korea ja Suurbritannia koos töötanud theernment teadlased.

Kliinilisi katseid (testimine inimestel) on oluline, et arendada vaktsiine ennetusstrateegiatele ja ravi. Paljud haigused on olemas vaid välisriikide või saab õppida lihtsamalt ja tõhusamalt välismaal, kus nad on rohkem levinud. Malaaria, Ebola hemorraagilise palaviku ja denguepalavikuga on näited väga pikka nimekirja selliste nakkushaigusi. Isegi haiguste mis on küll olemas USAs sageli saab uurida põhjalikumalt mujal.

Näiteks esinemist heteroseksuaalse edastada HIV / AIDS on naistel suurem paljudes Aafrika osades kui naistel USAs, muutes uuringuid HIV / AIDS naiste seas rohkem teostatav ja produktiivne Aafrikas. Samamoodi esinemissagedus ulatuslikult ravimresistentse tuberkuloosi on kõrgem kui paljudes teistes riikides kui Ameerika Ühendriigid. Uurides haigused, kus nad on kõige levinum, mitte ainult teadus kasu nende populatsioonide kuid ka siis on tõenäolisem, Ameerika Ühendriigid on valmis siis, kui on vaja ennetamise, ravi ja ravi nende haiguste muutub rohkem levinud USA elanikkonna .

Kõik kliinilised uuringud toetavad theernment on läbi viidud kooskõlas rahvusvaheliselt tunnustatud standardite kaitse osalejatele, samuti vastavuses kõigi kohalike seaduste ja määrustega. Ravimeetodite, ravimite või vaktsiinide testitakse inimestel alles pärast seda on osutunud tõhusaks laboris uuringud.

Inimese kliinilistest uuringutest on lubatud vaid juhul, kui osalejad vabatahtlikult ja täielikult mõista riske ja kasu osalevad uuringus. Osalejad informeeritakse neile arusaadavas keeles, riskide vabatahtliku enne kohtuprotsessi algust ja kogu uuringu vältel.

Osalejad võivad taganeda igal ajal uuringus. Igal juhul rahvusvahelisi kliinilisi uuringuid viiakse läbi sama range ja kaitsed kasutada kliinilisi uuringuid läbi USA.

Ei Kuigi theernment ei hüvita osalejate kulud ja täita kõik kohalikud nõuded samasugust hüvitist, rahvusvahelise poliitika ei võimalda federalernment maksma inimesi osalema kliiniliste uuringute välismaal.

Office of Global Research; National Institute of Allergy ja nakkushaigustega; suse; USA Department of Health ja Human Services; 5601 Kalurid Lane, Room 1E41; Bethesda, MD 20892-9802; Telefon: 301-496-0070; Faks: 301-480-2954; E-post: theernmentogrppc @ theernmenternment