ülemaailmsete teadusuuringute Indias

Kokkuvõte minevik ja tänapäev theernment rahastatud teadusuuringute

USA-India Science and Technology lepingud

Alates 1999. aastast, theernment on märgatavalt suurendanud oma rahalisi vahendeid ja koostööd institutsioonide Indias. theernment toetatud teadus- ja koolitustegevuse projektide keskenduda peamiselt HIV / AIDS, täiendavate teadusuuringute rahastamise HIV-infektsioonide, tuberkuloosi (TB), filariasis, Leshmania ja teisi haigusi. Suur theernment toetatavaid programme, mis hõlmavad India on Indo USA-d. Vaktsiini Action Program; HIV profülaktika uuringut Network; Rahvusvaheline Keskus Excellence in Research (ICER) leheküljel Chennai; Rahvusvaheline epidemioloogilised Andmebaasid hinnata AIDS; Centers for AIDS Research; ja AIDS rahvusvahelise väljaõppe ja teadusuuringute programmi. Koos otherernment-valitsuse) instituudid ja keskused, theernment osaleb USA-India kahepoolse HIV / AIDSi ennetamise sponsoriks theernment Office of AIDS Research.

Mitmekesised nakkushaiguste ja nakkushaiguste mõjutavad India elanikkonnast, sealhulgas HIV / AIDS, tuberkuloos, malaaria, dengue palavik, filariasis, Chikungunya palavik ja pidalitõbi. Vastavalt Maailma Terviseorganisatsiooni levimus HIV / AIDS täiskasvanute hulgas 0,4 kuni 1,3 protsenti. Siiski, kuna India rahvaarvu, see on hinnanguliselt suuruselt teine ​​arv aidsihaiged. India on ka suur levik TB. Aastal 2007 oli kinnitanud puhanguid India koolera ja mitmed zoonoosid (need kanduda loomadelt), sealhulgas Chikungunya palavik, Nipah viiruse, malaaria, Jaapani entsefaliidi, leptospiroosi ja dengue palavik.

theernment rahastatud uurimis- hõlmab uuringuid nii haiguste ja sekkumiste (nt vaktsiinide väljatöötamise). Mõned näited India institutsioonide partneriks on theernment rahastatud uurimis- on riikliku AIDS Research Institute, Pune; Y.R. Gaitonde Keskus AIDS Research ja haridus Medical Center, Chennai; ja kõik India Institute of Medical Sciences, New Delhi.

Vihmavari kokkuleppele Science and Technology koostöö U.S.ernment ja theernment Vabariigi India allkirjastati 17. oktoober 2005.

Ühisavalduses vahel USA Centers for Disease Control and Prevention ja India nõukogu Medical Research (ICMR) laiendamiseks Indo USA-d. Koostöö Nakkushaigused, teame ka tekkivate ja taas puhkeda nakkushaiguste ja haiguste seire (ERIDDS) kirjutasid 7. juunil 2005 kokkuleppele ERIDDS rakendusplaaniga, allkirjastatud 16. oktoobril 2007 kohtades theernment katuse all on ERIDDS ühisavalduse (2005).

Ühisavalduses vahel USA Department of Health ja Human Services (Hhs) ning tervishoiu- ja Family Welfare (MOHFW) India koostöö kohta sugulisel teel levivate haiguste ja HIV / AIDS allkirjastati 29. juunil, 2006.

Ühisavalduses vahel Hhs ja MOHFW ema ja lapse tervise ja inimarengu Research uuendati ja allkirjastatud 29. juunil, 2006.

Ühisavalduses vahel Hhs ja MOHFW eest Collaboration in Keskkonna- ja töötervishoid allkirjastati 29. juunil, 2006.

Ühisavalduses vahel ICMR ja HHSernment / theernment osakonna ettevõttesisene teadus- loomise korral ICER juures Tuberkuloos Research Center Chennai sõlmiti 2003. aasta juunis.

Ühisavalduses vahel HHSernment / theernment ja Department of Biotechnology India uuendada Indo USA-d. Vaktsiini Action Program allkirjastati 3. mai 2007.