Treenimine, kui sul on külm: Kas sa seda?

Kui otsite ohutu viis ennetada külmetushaigusi, regulaarne füüsiline koormus võib olla pileti. Ja sa ei pea maratoni jooksma, kas. Mõõdukas aktiivsus on kõik, mida vaja.

Seiske tung. Little harjumused – liigutav silmad, pannes sõrme nina, hammustamine küüned – anda gripiviiruse teretulnud matt oma süsteemi. Päev või kaks hiljem, kui esimene gripinähte tulistavad, siis ei tea – kuidas ma saan gripp? Kui vältida grippi, sul seista nende harjumuste; Need on halvad harjumused paljude inimeste jaoks, “ütleb Robert Schwartz, MD, esimees peremeditsiini Ülikooli Miami School of Medicine.” Aga nad on peamine viis viirus satub süsteemi kaudu …

Mõned uuringud näitavad, et “mõõduka intensiivsusega” kehaline koormus võib kärpima külmetushaiguste saad. Seda tüüpi tegevus sisaldab asju nagu 20- kuni 30-minutilise jalutuskäigu iga päev, läheb jõusaali ülepäeviti või jalgrattarajad oma lapsed paar korda nädalas.

Ühes uuringus ajakirjas Journal of Medicine, naised, kes käisid poole tunni iga päev 1 aasta oli arvu poole nohu kui need, kes ei kasutanud. Teadlased leidsid, et regulaarne käimine võib viia suurema arvu valgete vereliblede, mis võitlevad infektsioonidega.

Teises uuringus leidsid teadlased, et 65-aastased, kes tegid regulaarselt liikuda, kui palju on T-rakud – teatud tüüpi valgete vereliblede – koguni need inimesed oma 30s.

See on tavaliselt ohutu seda teha nii kaua, kui sa kuulata oma keha. Pead olge teatud ohtlikke olukordi.

Kehaline aktiivsus suurendab südame löögisagedust, kuid võib seda teha ka mõned külma ravimeid. Nii combo liikuda ja lahtisteid võib põhjustada südame pumpama väga raske. Võite muutuda hingeldus ja on hingamisraskused.

Kui teil on astma ja külm, veendumaks, et rääkida oma arstiga, enne kui kasutada. See võib põhjustada köha ja ähkima rohkem ja teeb teid hingeldus.

Kui su külma kaasas palavik, tegevus võib rõhutada oma keha veelgi. Nii oota paar päeva, et saada tagasi oma regulaarse treeninguga.

Samuti ole ettevaatlik töötamise kohta liiga raske, kui teil on külm. Seda saab teha te tunnete hullem ja aeglustada taastumist.