Treenimine ennetada Stroke – Teema ülevaade

Harjutus aitab alandada kõrget vererõhku, mis on oluline riskifaktor insult. Harjutus aitab teil kontrollida muid asju, et panna teid ohtu, nagu rasvumine, kõrge kolesteroolitase ja diabeet.

Oluline on kasutada regulaarselt. Kas tegevusi, mis tõstab südame löögisagedust. Proovige teha vähemalt 2½ tundi nädalas mõõduka kasutamise. Üks viis seda teha on olla aktiivne 30 minutit päevas vähemalt 5 päeva nädalas. Või proovida teha jõuline tegevus vähemalt 1¼ tundi nädalas. Alusta aeglaselt ja järk-järgult ehitada üles oma treeningprogrammi.

Mõõdukas tegevus on ohutu, et enamik inimesi, kuid see on alati hea mõte rääkida oma arstile enne treeningprogrammi. Te saate kasutada oma südame löögisageduse aru saada, kui raske teostada. Kasutage seda Interactive Tool: Mis on su südame löögisageduse?

Madala intensiivsusega treeningu, kui seda tehakse iga päev, samuti võivad põhjustada pikaajalist kasu tervisele ja vähendada riski südamehaiguste, mis võib põhjustada insuldi. Madala intensiivsusega harjutused on väiksem vigastuste oht ja soovitatakse inimestel muid terviseprobleeme. Mõned madala intensiivsusega tegevused

Lisateavet tegemist isikliku fitness kava, Fitness: Kuidas ja jäävad aktiivseks.

Kui olete juba olnud insult või transitoorne isheemiline atakk (TIA) ja saab veel teha füüsilist aktiivsust, arstid soovitavad ½ 1½ tundi nädalas mõõduka kasutamise. Üks viis seda teha on olla aktiivne 30 minutit päevas, 1 kuni 3 päeva nädalas.

Walking; Aiandus ja muud aiatööd; majapidamistööd; Tantsimine.