toiduallergia suunised koostamise, läbivaatamise ja lõpparuande

Koostamine, läbivaatamine ja lõpparuanne

Ekspertgrupp koostanud eelnõu versiooni, mis põhinevad sõltumatu ja süstemaatilise kirjanduse ülevaade, paneel tuvastatud täiendavaid dokumente ja konsensuse ekspertarvamus. Ekspertgrupp kasutada seda täiendavat teavet ainult selgitada ja täpsustada järeldusi allikate süstemaatiline kirjanduse ülevaade.

2009. aasta oktoobris ekspertgrupi arutas Esimesed kirjalikud tööversiooni suunised ja soovitused. Pärast kohtumist ekspertgrupi lisatud ühtegi paneeli kogu muudatusi soovitusi suuniste eelnõu. Need muudetud soovitused olid siis tuleb teha esialgne paneel hõlmav hääl. Pärast arutelu ja muutmine on vajalik, teine ​​hääl toimus. Kõik soovitused, mis sai 90 protsenti või suurem kokkulepe kaasati suuniste eelnõu läbivaatamiseks koordineeriv komitee ja avalikkuse ja kommenteerimiseks.

Suuniste eelnõu kohta, avaldati theernment veebisaiti märts 2010 jooksul 60 päeva, et võimaldada avaliku ja kommenteerimiseks. Rohkem kui 550 kommentaarid koguti ja vaatab läbi ekspertide rühm ja theernment. Ekspertgrupp muudetud suuniste vastuseks mõned need kommentaarid. Kõik uued soovitused allutati paneel hõlmav hääl ning saavutada 90 protsenti konsensuse või rohkem.

Lõpliku suunised diagnoosimise ja toiduallergia USAs: aruanne theernment toetatud ekspertrühma ilmusid ja teha avalikkusele kättesaadavaks 2010. aasta detsembris suunised praegu 43 soovitusi diagnoosimise ja toiduallergia ja toiduainete põhjustatud anafülaksia. Kolm “kokkuvõtlikult” avaldused annavad lühikese ülevaate USA riikliku vaktsiini poliitika konkreetselt seotud vaktsineerimisega patsientide muna allergia.

Loe kogu suunised diagnoosimise ja toiduallergia USAs: aruanne theernment toetatud ekspertrühma.