toiduallergia suunised kirjanduse ülevaade ja pingerida tõendid

Kirjanduse ülevaade ja järjestamine Evidence

Sellel leheküljel

Kirjanduse ülevaade keskendub eelretsenseeritud meditsiini ajakirjades erinevaid andmebaase, nagu MEDLINE’is andmebaasi, Cochrane Database of Systematic Reviews, Cochrane Database of Abstracts of Arvamused Effects (SÖANDAVAD), Cochrane keskregistri kontrollrühmaga (Kesk- ), ja teistes eelretsenseeritavas ajakirjas, mis ei pruugi kuuluda sellised andmebaasid.

Kui mitteprimaarsektoris kirjanduses kasutatakse, siis tuleb lisada põhjendus ja see kajastub profileerimine tõendeid. Mittepõhikasutajad kirjanduses defineeritakse läbivaatamise artikleid, meta-analüüsid, ning kogutud andmeid muul eesmärgil või muudest allikatest (st tööstuse uuringuid, andmekogud alates elektroonilisi andmebaase ja infosüsteeme ja tulemused arvutivõrgu või matemaatilisi mudeleid).

Teemad kirjanduse ülevaade on tuvastatud, et suunata otsingu ja piiride vanusest artikleid otsida võib ka teha. Otsimine artikleid toiduallergia suunised kirjanduse läbivaatamine piirdus avaldatud artiklid 1988 ja hiljem.

Tõendeid võib esitada mitmel erineval kujul. Faktitabelite valmistatakse valitud teemade ja sisaldavad üksikasjalikke kirjeldusi tuvastatud uuringud. Teemade et ei ole piisav hulk tõendeid või piisav arv kvaliteetseid uuringuid, tõenditel tabelis ei ole loodud. Jutu teksti kasutatakse ka kokku järeldused ja annab kvalitatiivse analüüsi peamisi küsimusi ja teema valdkondades.

Andmed ja hinnatakse põhineb tegurid nagu uuring tekst, eelarvamusi, uuringu ülesehitus, uuring suurus, rakendatavust enamik elanikkonnast ning andmete kvaliteedi. Aruanne, mis võtab kokku state-of-the-teaduse, sealhulgas teadmised lüngad ja piirkondades, kus konsensus ei ole saavutatud on tulemus selline kirjanduse ülevaade.

theernment kasutada sõltumatu ja süstemaatilise kirjanduse ülevaade ja aruanne riigi teaduse toiduallergia koos konsensuse ekspertarvamus, arendada juhised diagnoosimine ja ravi toiduallergia: aruanne theernment toetatud ekspertrühma.

26. septembril 2008 theernment sõlmitud leping RAND Corporation viia läbi süstemaatiline kirjanduse ülevaade ja tõenduspõhiste aruande toiduallergia. umbes töövõtja läbiviimisel kirjanduse ülevaade.

Võtmeküsimustele täitmisel kasutatava kirjanduse ülevaade hulka

Täielik nimekiri küsimustele teostamiseks kasutatud kirjanduse ülevaade on saadaval osana lõplik kirjanduse ülevaade. Loe või alla laadida kirjanduse ülevaade.