toiduallergia lab

Laboris allergiliste haiguste (LAD) teostab alus-, translatiivsetele, ning kliiniliste uuringute kohta allergilisi haigusi, sealhulgas toiduallergia. Teadlased LAD püüavad paremini mõista immuunsüsteemi komponentide, mis osalevad tuvastades sündmustega kliinilise ja molekulaarsel tasandil, mis käivitavad ja moduleerida allergilisi reaktsioone. Eeldatakse, et selline lähenemine viib parema haiguste ravi.

Jooksul LAD, toiduallergia Research Unit püüab mõista peamisi geneetilisi, immunoloogiline ja biokeemilisi radu, mis viivad arengut toiduallergia ja kuidas neid manipuleeritakse ravist kasu. Nende teadusuuringud praegu keskendunud järgmistes valdkondades

Õppimine haruldased geneetilised häired, mis on seotud toiduallergia ja teiste allergiliste haiguste annab ülevaate võti raku ja signaaliradade et tekitada allergilisi põletik. See teave aitab uute raviviiside inimestele allergilisi haigusi.

Mitu tegurid toiduallergia. Mõlemad geneetika ja keskkonna tõenäoliselt mängivad rolli ja toiduallergia uurimisrühm õpib, kuidas nende kahe muutuja suhelda. Rõhk on asetatud identifitseerimiseks immunoloogiline markereid, mis ennustavad raskust ja püsivust toiduallergia.

 umbes Laboratory allergiliste haiguste