Terved hambad, terve keha

Riigi hambaid mõjutab teie üldist tervist, on igemehaigused seotud palju terviseprobleeme teistes kehaosades. Seetõttu hambaid harjata saab vältida igemete haigusi ning parandada oma üldist tervist.

Märgid igemehaigused hulka

Kui olete mures, et teil võib olla igemepõletik, külastada oma hambaarsti.

Kas teadsite, et igemepõletik ei ole ainult halb uudis hambaid, see on seotud ka tõsiseid terviseprobleeme teistes kehaosades?

Igemehaigus ohud

Igemehaigus võib suurendada oma riski igasuguseid muid tervise komplikatsioone, sealhulgas insult, diabeet ja südamehaigused. Igemehaigused on isegi seotud probleemid raseduse ja dementsus.

Tegevjuht Briti Dental Health Foundation, Dr Nigel Carter, selgitab: “Seos suu tervist ja kogu keha tervisele on hästi dokumenteeritud ja järeään teaduslikke tõendeid. Hoolimata sellest, vaid iga kuues inimene saab aru, et inimesed igemepõletik võib on suurem risk insuldi või diabeet. ja ainult üks kolmest on teadlik südamehaiguste seos. ”

Gum on nakkushaigus, et koed on toetada hambaid. See on peamiselt tingitud bakterite tahvel kogunemist. Mõnedel patsientidel, kes on vastuvõtlikud igemehaiguste, keha üle-reageerib bakterid ümber kummid ja põhjustab liiga palju põletik. Teistes põletik ei kao korralikult. Tulemusena intensiivne igemepõletik on see, et see mõjutab ka vereringesse, ja arvatakse, et aeglaselt kahjustada veresooni südame ja aju pika aja jooksul.

Igemehaigus on seostatud mitmesuguste teiste terviseprobleemide, sealhulgas

Hea uudis on see, et hammaste pesemine korralikult ja hoolitsev igemeid saab ennetada ja ravida igemepõletikku parandada oma üldist tervist ja aitavad vähendada oma riski terviseprobleeme, nagu südamehaigused.

Jälgi rutiinne hambaid harjata terve kaks minutit kaks korda päevas fluoriidi sisaldava hambapastaga, pluss puhastamise vahel hambaid hambaniiti või interdental harjad.

Milline on kahju?

Külasta oma hambaarsti ja hambahügienisti regulaarselt puhastada ja check-ups. See on eriti oluline hoolitseda oma hammaste ja igemete, kui te olete rase. hambaravi on tasuta rasedatele ja 12 kuu jooksul pärast olete sünnitanud.

Uuri, kuidas oma hambaid korralikult.

25/11 /

25/11 /

Igemete et veritsema, kui sa oma hambaid; Veri sülg; punane, paistes igemed; Halb hingeõhk; ebakindel või hammaste; mädanikuline hammaste hammaste kaotust

probleemide ennetamiseks

teenused

asukoht

Kuidas leida hambaarst, sealhulgas juhul, kui otsida abi, kui teil on raskusi leidmisel ühe oma piirkonnas

Peaaegu igaühel on halb hingeõhk aeg-ajalt, kuid mõned inimesed on regulaarne probleem. Näpunäited värskema hingeõhu

Harjamine kaks korda päevas fluoriidi sisaldava hambapastaga aitab hoida hambaid ja suud tervislik

Kuidas hoolitseda oma hammaste, sealhulgas check-ups, harjamine, traksid ja valgendamine

südamehaiguste ja infarkti, diabeet ja selle kontrolli; insult; reumatoidartriidi

Leia hambaraviteenuste lähedal

Leida hambaarst

Vabane halb hingeõhk

Kuidas värskendada ja hambaniiti

Hammaste tervise