teostamisel artriit: parandada oma liigesevalu ja jäikus

Miks on liikumine oluline

Kuna teie arvates alustades artriit treeningprogrammi, mõista, mis teie piirid ja mis tasemel ülesande on tõenäoliselt teile tulemusi.

Kontrollige koos oma arstiga esimene

Harjutus on oluline inimeste raviks. See suurendab tugevust ja paindlikkust, vähendab liigesevalu ning aitab võidelda väsimuse. Muidugi, kui jäik ja valulikud liigesed on juba bogging sind, mõtlesin jalutamas blokeerida või ujumine paar ringi võib tunduda suur.

Harjutused artriit

Aga sa ei pea maratoni jooksma või ujuma nii kiiresti kui Olympic konkurent, mis aitavad vähendada artriidi sümptomeid. Isegi mõõdukas füüsiline koormus võivad leevendada valu ja aitab säilitada tervislikku kaalu. Kui artriit ähvardab liikumatuks teile, harjutus hoiab teid liikuma. Ei ole veendunud? Loe edasi.

Harjutus aitab teil parandada oma tervist ja fitness ilma haiget oma liigeseid. Oma praeguse ravi programm, kasutada võib

Kuigi võiks arvata harjutus süvendada oma liigesevalu ja jäikus, mis ei ole nii. Vähene liikumine tegelikult saab teha oma liigeseid veelgi valus ja kange.

Seda sellepärast, et hoida lihased ja seda ümbritsevate kudede tugev on oluline säilitada toetust oma luud. Ei kasuta nõrgestab neid toetavad lihased, luues rohkem stressi oma liigesed.

Rääkige oma arstiga paigaldamise kasutamise oma raviplaani. Mis tüüpi harjutused on teie jaoks parim sõltub tüüpi artriiti ja mis liigesed on kaasatud. Arst või füsioterapeut saab tööd leida kasutamise kava, mis annab teile kõige rohkem kasu kõige vähem süvenemist oma liigesevalu.

Arst või füsioterapeut võib soovitada harjutusi teile, mis võib sisaldada erinevaid-of-motion harjutused, tugevdamise harjutusi, aeroobsed harjutused ja muud tegevused.

Need harjutused leevendada jäikus ja suurendada oma võimet liikuda oma liigesed läbi oma täies ulatuses liikuma. Need harjutused võivad sisaldada liigutusi, nagu tõsta käed üle pea või raudteeveeremi õlad ettepoole ja tahapoole. Enamikul juhtudel need harjutused saab teha iga päev.

Need harjutused aitavad teil luua tugevad lihased, mis aitavad toetada ja kaitsta oma liigeseid. Kaal koolitus on näide jõuharjutused, mis aitavad teil säilitada või suurendada oma lihasjõudu. Pea meeles, et vältida kasutavad sama lihasgruppe kaks päeva järjest. Puhka päevas vahel treeningu ja võtta ekstra päeva või kaks, kui teie liigesed on valusad või paistes.

Millal algab tugevuse koolitusprogrammi, kolmepäevase-a-nädalane programm aitab teil hüpata-start oma paranemist, kuid kaks päeva nädalas on kõik, mida vaja hoida oma kasumit.

Aeroobne või vastupidavuse harjutused aitavad oma üldist sobivust. Need võivad parandada oma südame-veresoonkonna tervisele, aitavad teil kontrollida oma kaalu ja teile rohkem vastupidavust ja energiat.

Näiteid madala mõju aeroobsed harjutused, mis on lihtsam oma liigeste hulka kõndimine, jalgrattasõit, ujumine ja kasutades elliptilised masin. Proovi tööd teed kuni 150 minutit mõõdukalt intensiivne aeroobne treening nädalas. Võite jagada see aega võtta 10-minutilise plokid kui see on lihtsam oma liigeseid.

Mõõduka intensiivsusega aeroobse treeningu on kõige turvalisem ja kõige tõhusam, kui ta on teinud kõige nädalapäevadel, kuid isegi paar päeva nädalas on parem kui mitte kasutada. Et teha kindlaks, kas teil on mõõduka intensiivsusega treeningu tsooni, siis peaks olema võimalik jätkata vestlust treeningu ajal, kui teie hingamine määra suurendatakse.

Igasugune liikumine, ükskõik kui väike, võib aidata. Igapäevased tegevused nagu niidetud muru, riisub lehed ja koeraga jalutamine arvu.

Keha teadlikkust harjutused, nagu õrn vormid jooga või tai chi, aitab teil parandada tasakaalu, vältida kukkumist, parandada kehahoiakut ja kooskõlastamist ning edendada lõõgastuda. Kindlasti rääkige oma õpetaja oma seisundit ning vältida positsioone või liikumisi, mis võib põhjustada valu.

külastada oma arsti