tasuta vererõhku masinatega on nad õiged?

Avalik vererõhku masinad, mida leidub näiteks apteekides, võib pakkuda kasulikku teavet oma vererõhku, kuid nad võivad olla teatud piirangud. Täpsus nende masinate sõltub mitmest tegurist, nagu õige mansett suurus ja õige kasutamise masinaid. Küsige oma arstilt nõu kasutades avaliku vererõhku masinaid.

Vererõhk mansetid mõned avaliku vererõhku masin võib olla liiga väike või liiga suur, et saada täpne lugemine mõned inimesed kellel on kõrge vererõhk. Võttes parajaid mansett on oluline, sest halvastiistuvad kätised ei anna täpset vererõhu mõõtmised.

See on kõige parem on kontrollida vererõhku meditsiiniasutuses või kogukonnas sõeluuringust koolitatud personaliga. Enne diagnoosib või ravib kõrge vererõhk, peate olema vererõhku mõõta tuntud, täpne vahend oma arsti kabinetti mitu erinevat külastust.

Kui teil on vaja, et kontrollida oma vererõhku sagedamini võib arst juhendab teid parim viis jälgida vererõhku kodus. Kodu jälgida vererõhku saab odavalt saada regulaarselt vererõhku. Kodu vererõhu jälgimisega ei asenda arsti juurde minekut, ja kodus vererõhku monitorid võivad olla teatud piirangud. Isegi kui sa normaalne näidud ei lõpe või muuta oma ravimeid või muuta oma dieeti ilma arstiga nõu pidamata.

koos

külastada oma arsti