Tants Workout: Miks sa ei pea jõusaali

Sara Cheshire

Lähed jõusaali viis korda nädalas, ja see on alati sama rutiin: Sa jooksed 30 minutit jooksulint, kaotada kaalu veel 20 minutit, seejärel venitada 10. Snore. Kui te leiate end harjutanud igasuguseid vältimine, sest sa oled lukustatud sellist skeemi, võibolla on aeg vahetada asju. Vastavalt upwave juhatuse liikmed ja sertifitseeritud koolitajad Lyssie Lakatos ja Tammy Lakatos Shames (aka Toitumine Twins), püüdes midagi uut – nagu tants – võib olla suurepärane viis uut elu vana treening rutiinne. Ja jah, isegi hula tantsu loeb!

Siin on mõned tantsusammudega proovida

Igav vasikas tekitab ja jalg vajutab – või lihtsalt tahavad vältida glute masinad, mis panevad sind ebamugavas asendis keset jõusaali? Vaata kaugemale kui balleti jaoks suur alakeha treening. “Sõltuvalt sellest, mida te teete, saate töötada see kõik,” ütleb fitness ja tantsu professionaalne Aaron Hooper, isiklik treener NYC Crunch Võimla. Ei taha võtta balleti klassi? Hooper soovitab teeme väikese arabesque liftid tööle oma pakaralihaksia ja alaselja, ÃlevÃs töötada oma vasikaid ja battement peksab (ettepoole või küljele) tööd ATVde ja Hamstrings. Ta ütleb ka, et kui paned oma relvade nn “teise koha” (st tähelepanu kõrvale ja paralleelne põrandaga) töötamise ajal jalad ja tõmba õlad taga, kui pigistada keskel tagasi, saate võidelda halb rüht ja target “arvuti lihased” – kohale, kus meie tagasi hunches pärast liiga palju tunde ekraani ees.

Kui sa oled fänn klassikaline film Singin “vihmas, me ei pea teile ütlema, kuidas mõned suure energiaga kraani stseene peaaegu sind kaotada kaloreid lihtsalt vaadates. Nii et see ei üllata meid, kui Hooper meile moehullus nimega “südame kraani” oli tõusuteel. “[Tap] töötab kardiovaskulaarsüsteemi ja vasikad,” märgib ta. Ärge muretsege, kui teil on kaks vasakut jalga: Klassid hõlmavad tavaliselt korrates vaid üks või kaks liigub, siis võite lahkuda väljamõeldud jalavaev professionaalidele.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …