suu langus

Suu langus, mida mõnikord nimetatakse tilk suu on üldine termin raskusi tõstes esiosa suu. Kui teil on suu langus, siis võib tõmmata ees oma jala maha, kui sa suudad.

Foot tilk ei ole haigus. Pigem suu langus on märk neuroloogilise, lihas- või anatoomilise probleemiga.

Vahel suu langus on ajutine. Muudel juhtudel suu langus on püsiv. Kui teil on suu langus, siis võib vaja kanda traksidega oma pahkluu ja jala hoidke oma suu normaalses asendis.

Suu langus raskendab tõsta esiosa oma suu, nii et see võib venida põrandale kui sa suudad. Et hoida seda, võite tõsta oma reide, kui sa suudad, kui sa olid treppidest (steppage kõnnak), et aidata oma suu selge põrandale. See veider kõnnak võib põhjustada teil laksu oma jala maha põrandale iga su sammu. Mõnel juhul naha peal oma suu ja varbad võivad tunda tuim.

Suu langus mõjutab tavaliselt ainult üks jalg. Sõltuvalt algpõhjus, aga see on võimalik, et mõlemad jalad mõjuta.

Millal näha arsti

Kui teie varbad lohistada põrandale kui sa suudad, konsulteerige oma arstiga.

Mida sa saad teha

Foot tilk on põhjustatud nõrkus või halvatus lihased kaasatud tõste esiosa suu. Põhjused, suu tilk on mitmekesised ja võivad sisaldada

Perionaalnärvi kontrollib lihaseid, et tõsta oma jalga. See närvi jookseb pinna lähedal nahka küljel põlve kõige lähemal oma käsi. Tegevused suruvad seda närvi võib suurendada oma riski suu langus. näideteks

Sa oled tõenäoliselt alustada nähes oma perearsti või korrapärase tervishoiuteenuse osutaja. Sõltuvalt kahtlustatakse põhjus suu langus, siis võib nimetatud arst, kes on spetsialiseerunud aju ja närvisüsteemi häired (neuroloog).

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja kuna seal on sageli palju jahvatatud katmiseks, et see on hea mõte olema hästi ette valmistatud oma ametisse. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil.

Mida ootate oma arsti

Sest suu langus, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida küsimusi igal ajal te ei saa aru midagi.

Arst võib paluda teil mitmeid küsimusi, nagu

Suu langus on tavaliselt diagnoositud ajal füüsilise eksamiga. Arst taha vaadata sa kõnnid ja võib vaadata mitmest jalalihastest eest nõrkus. Ta võib vaadata ka tuimus oma shin ja peal oma suu ja varbad. Mõnel juhul on soovitavad lisauuringud.

Suu langus on mõnikord tingitud kinnikasvamist luu Lülisambakanal või kasvaja või tsüst vajutades närvi põlve või selg. Imaging testid aitab täpselt seda tüüpi probleeme.

Imaging testid

Elektromüograafiaga (EMG) ja närvide juhtivus uuringud mõõta elektrilist aktiivsust lihaseid ja närve. Need katsed võivad olla ebamugav, kuid nad on väga kasulik asukoha määramiseks kahju mööda kahjustatud närvi.

Ravi suu langus sõltub algpõhjus. Kui algpõhjus on edukalt ravida, suu langus võib parandada või isegi kaduda. Kui algpõhjus ei saa ravida, suu langus võib olla püsiv.

Konkreetsed ravi suu langus võib sisaldada

Sest suu langus võib suurendada oma riski komistamise ja kukkumise, võiksite võtta neid ettevaatusabinõusid ümber oma maja

külastada oma arsti

närvi testid