Söögitoru Testid ja tulemused: pH testimine ja More

Söögitoru on elund, mis ühendab neelu maoga. Ta liigub toit ja vedelikud allapoole maos. Söögitoru testid on võimalik vaadata, kui hästi lihaseid toru tööd, kui tugev toru ja pH (happe sisaldus) toru. Samuti saab teada, kui palju gaasi, vedeliku ja tahke liikuda läbi söögitoru ja kui hästi nad läbivad.

Kumbki pH või manometry testimine võib kombineerida test, mis mõõdab liikumist ja gaasi maht, vedelik ja tahke läbi söögitoru. See test on nn mitmekaelalisest valendiku impedantsi test, või Mii. Kui mii on kombineeritud manometry, seda nimetatakse MII-EM. See võib näidata, kuidas lihased söögitoru on tellivad kui on toidule või vedelikule söögitorus. Kui MII kombineeritakse pH katsetamine, nimetatakse seda MII-pH. Seda saab avastada tagasijooksu maost söögitorru ja mõõta nii palju tagasijooksu on ja kuidas happeliste see on.

Katsed söögitoru on teinud

Need katsed ei ole tavaliselt teha, kui sul on GERD ja teie sümptomid on hästi kontrollitud meditsiinis.

pH seire (happesus test). See kontrollib hapete sisaldus (pH) söögitoru. Madal pH pikka aega võib tähendada, et teil esineb sageli ebanormaalne tagasivoolu (refluks) maohappe söögitoru (gastroösofageaalse reflukshaiguse või GERD); Söögitoru manometry. See kontrollib tugevuse ja muster lihastõmblused söögitorus. Seda katset võib fin; Nõrk alumise söögitoru sulgurlihase. See võib põhjustada tagasijooksu; Nõrk lihaste kokkutõmbed, kui sa alla neelata. See võib aeglustada kiirust, millega toitu või maohappe eritub söögitoru; Väga tugev kokkutõmbed (spasmid), mis võivad põhjustada valu rinnus. Või nad saavad tunnete, et toit on ummikus pärast neelamist (düsfaagia).

Aidata leida põhjus valu rinnus, mis ei ole põhjustatud probleeme südamega; Aidata leida põhjus GERD sümptomid, kui sa ei ole aidanud meditsiin ja söögitoru tundub normaalne endoskoopia ajal test; Kontrollige, kui hästi GERD ravi töötab; Avastada spasmid söögitoru. Spasmid võivad põhjustada valu rindkeres ja probleeme, kuidas toit liigub mao; Uuri välja, kui söögitoru töötab nii nagu peab; Vaata, kuidas söögitoru toimib enne operatsiooni GERD.