silma floaters

Silma floaters täpid nägemisväljas. Nad võivad otsida teile meeldib must või hall täppidega, stringid või ämblikuvõrgud, et triiv umbes kui te liigute oma silmad ja tundub, et viskamise ära, kui sa püüad vaadata neid otseselt.

Enamik silma floaters tingitud vanusega seotud muutusi, mis toimuvad nagu sültjas aine (klaaskeha) sees silmad muutub vedelik. Mikroskoopiline kiud jooksul klaaskeha kipuvad salk ja saab enamus pisikesi varjud su silma võrkkestal, mis tunduvad teile floaters.

Kui märkate järsku tõusu silma floaters, pöörduge kohe silmaarsti poole – eriti kui vaadata ka vilgub või kaotada oma perifeerne nägemine. Need võivad olla sümptomid hädaolukorras, mis nõuab kohest tähelepanu.

Sümptomid silma floaters võib sisaldada

Võta silmaarsti kohe, kui märkate

Millal näha arsti

Need valutu sümptomid võivad olla põhjustatud võrkkesta rebend, või ilma võrkkesta irdumine – nägemise eluohtlik seisund, mis vajab kohest tähelepanu.

Mida sa saad teha

Silma floaters võib olla põhjustatud

Faktorid, mis võivad suurendada teie risk floaters hulka

Kui olete mures silma hõljukitel leppida arst, kes on spetsialiseerunud silmahaiguste (optometrist või silmaarst). Kui teil on komplikatsioone, mis vajavad ravi, peate vaata silmaarsti poole. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse.

Ettevalmistused küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos oma arstiga. Silmade floaters, mõned põhilised küsimused küsida hulka

Mida ootate oma arsti

Arst võib paluda teil mitmeid küsimusi, nagu

Arst läbi täielik silmauuring sealhulgas silma avanenud paremini näha tagasi oma silmad.

Silma floaters võib olla heidutav, ja nendega kohanemisel võib võtta aega. Kuid te võite lõpuks suutma neid eirata ega märka neid harvemini.

Kui teie silma floaters kahjustada teie nägemus, mis juhtub harva, sina ja su silma arst võib kaaluda ravi.

Valikud võivad sisaldada

Enamik silma floaters ravi ei vaja

Kasutades laser häirida floaters. Silmaarst eesmärk spetsiaalse laseri juures hõljumid klaaskeha, mis võib murda neid üles ja muuta need vähem märgatav. Mõned inimesed, kellel on selle ravi aruande paranes nägemine; teised teade vähe või pole vahet.

Riskid laserravi hulka kahju oma võrkkest, kui laser on suunatud valesti. Laserkirurgia raviks floaters kasutatakse harva.

külastada oma arsti

Ravi floaters et kahjustada teie nägemist