saada emotsionaalset tuge, mida pead hakkama Multiipelmüeloomi

Kasutage neid nõuandeid, mis aitavad leevendada emotsionaalset teemaks on hulgimüeloom diagnoosi.

Kui te olete hiljuti selgus, teil on mitu müeloomi või isegi kui te pole teada, siis juba mõnda aega, siis võib kogeda tundeid nagu kurbus või ärevus. Need tunded on normaalne, kui sa silmitsi vähi diagnoosi. Samuti on tavaline, et on need tunded ajal vähiravi. Nad tõenäoliselt kaob aja jooksul. Aga seni, peate strateegiad, mis aitavad teil toime tulla emotsionaalse kõrvaltoimeid. Kaaluge järgmist

Teha teadlikke otsuseid oma ravi saab teha te tunnete rohkem kontrolli olukorra. Küsige oma arstilt kättesaadavate ravivõimaluste ja kasud ja riskid iga. Samuti võite leida lisateavet oma kohaliku raamatukogu või online, nagu National Cancer Institute kodulehel aadressil http://www.cancer.gov/types/myeloma ja Rahvusvahelise Müeloomi Sihtasutuse veebilehelt https://myeloma.org/ .

Lase oma pere ja sõbrad teavad, mida vaja emotsionaalset tuge. Liituda tugirühm inimesed toimetulek vähk, kus saab õppida strateegiaid teised on kasutatud edukalt toime tulla kurbust ja ärevust. Võib isegi uusi sõpru, mis võiks olla positiivne mõju oma heaolule.

Küsige oma arstilt, kas ta võib soovitada vähi tugirühmade teie piirkonnas. Mõtle Internetis tugirühmade samuti.

Õppida nii palju kui saab umbes hulgimüeloom

Säilitada tugev toetuste süsteem

Leiad rohkem tugirühmade külastades International Müeloomi Sihtasutuse veebilehelt http://myeloma.org/SupportGroup.action?tabId=6&menuId=0&queryPageId=7 ja Association of Cancer Hetkel Ressursid http://www.acor.org / # sirvida veebilehed.