rahalist abi diabeediravi

Financial Abi Diabetes Care

Kuidas kulukas on diabeedi juhtimise ja ravi?

Kuidas kulukas on diabeet ja käitlemine ?; Mis on ravikindlustuse ?; Võtmesõnad; Mis on eraravikindlustusel ?; Mis on Medicare ?; Juurdepääs Isiklik Medicare Teave; Mis teiste föderaal programmid aitavad ?; Mis on Medicaid ja Laste Haigekassa Program ?; Mis muud riiklikud programmid aitavad ?; Mida kohalike ressursside aitab ?; Kuidas saab inimene säästa raha diabeedi ravimid ja meditsiinivahendid ?; Kust inimene leida abi maksavad proteeside hooldamise ?; Kust inimene leida abi maksmise dialüüsi ja siirdamine ?; Millised teenused on kättesaadavad koolis käivad lapsed või täiskasvanud käivad kolledžis ?; Mis on abitehnoloogia ja mida organisatsioonid võivad anda abi ?; Juhib tähelepanu meelest;

Paljud organisatsioonid toetada patsientide ja meditsiinitöötajate. Vaata kogu nimekirja Diabeet Haigus organisatsioonid (PDF, 293 KB).

Diabeet juhtimise ja ravi on kallis. Vastavalt American Diabetes Association (ADA), keskmine kulu tervishoiule isik, kellel on diabeet on $ 13.741 aastas, kaks korda rohkem kui kulu tervishoiule inimene ilma diabeeti. 1

Paljud inimesed, kellel on diabeet abi vaja maksta nende hooldamiseks. Neile, kes kvalifitseeruvad, erinevaid ofernment ja noernment programmid aitavad katta tervishoiu kulusid. Käesolev väljaanne on mõeldud, et aidata inimestel, kellel on diabeet ja nende pereliikmete leida ja juurdepääs neid ressursse.

Mis on ravikindlustus?

Ravikindlustus aitab arstiabi eest maksta, sealhulgas kulud diabeedi ravi. Ravikindlustuse võimalused hõlmavad järgmisi

eraravikindlustus, mis hõlmab grupi ja individuaalse tervisekindlustus; suse tervisekindlustus, nagu Medicare, Medicaid, Laste Haigekassa Program (CHIP), TRICARE ja veteranide tervishoid programmid

Alates 2014 Taskukohane Care Act (ACA) takistab kindlustusandjate eitades katvuse või kõrgemate kindlustusmaksetega, et inimesed, kellel on eelnevalt tingimused, nagu diabeet. ACA nõuab ka enamik inimesi on ravikindlustus või selle eest maksma. Mõned inimesed võivad olla vabastatud sellest tasu. Loe ACA kell HealthCare või helistage 1-800-318-2596, TTY 1-855-889-4325.

Group tervisekindlustus. Inimesed võivad olla abikõlblikud osta grupp haigekassa läbi tööandja või liitu või pereliikme tööandja või liit. Teised organisatsioonid, nagu kutse-või vilistlased organisatsioonid, võib pakkuda ka grupp haigekassa .; Individuaalne ravikindlustuse. Inimesed võivad osta üksikute ravikindlustuse endale ja oma perekonnale. Kodulehel HealthCare annab teavet üksikute kindlustus plaanid. Veebisaidil on ka otsingu funktsiooni, mida nimetatakse Haigekassa Marketplace, leida ravikindlustuse võimalusi riigi poolt. Sõltuvalt nende sissetulek ja perekonna suurus, mõned inimesed võivad saada odavamate preemiad läbi Haigekassa Marketplace. Inimesed saavad valida või muuta üksikute ravikindlustuse plaanid ajal avatud liitumise perioodil igal aastal. HealthCare loetleb avatud liitumise perioodil kuupäev. Veebilehel leiate teavet ka elu sündmustest, mis võivad anda inimestele registreeruda väljaspool avatud liitumise ajaks.

Mõned terminid siin loetletud on palju tähendusi; ainult need tähendused, mis on seotud finants- ja meditsiiniliste aspektide diabeedi ja selle juhtimine ja ravikuuri.

kuuluvuse periood: aja, mis peab mööduma, enne ravikindlustuskaitse sätestatud terviseohutuse hooldus (HMO) jõustumisel.

Mõned riigid nõuavad tööandjaid pakkuma muutmise poliitika, kus inimesed jääda oma kindlustusfirma ja osta üksikute katvus .; Mõned professionaalsed ja vilistlaste organisatsioonid pakuvad grupi katte kohal .; Mõned kindlustusseltsid pakuvad lühiajalist ajutine poliitika mõeldud inimestele, kes on töökohtade vahel. Kuid need eeskirjad ei vasta ACA nõuetele. Näiteks ei pruugi katta eelnevalt loodud tingimused .; Inimesed saavad osta üksikute ravikindlustuse poliitika.

kaaskindlustamine: summa isik võib veel vaja maksta pärast omavastutus tervishoius. Summa on kõige sagedamini protsenti, nagu 20 protsenti.

65 või vanem; alla 65-aastaste teatud puudega; igas vanuses lõppstaadiumis neeruhaiguse täieliku ja püsiva neerupuudulikkus, mis nõuab neerusiirdamist või vere filtreerimise ravi nimetatakse dialüüsi

koordineerimise periood: kui inimesel on rohkem kui üks tervisekaitse kava, koordineerimine perioodil kasutatakse, et aru saada, mis plaan maksab esimese ja kui kaua. Näiteks, kui inimene on tööandja grupi kava ja Medicare, tööandja grupi kava on esimene maksja esimese 30 kuu jooksul isikul on õigus Medicare.

copay (või omaosalus): summa võib isik maksma tervishoiule. Copay on sageli seatud tasu. Inimene võib maksta $ 10 või $ 20 tervishoiuteenuse osutaja kohaletulekut või retsepti.

maha arvata: summa peab inimene maksma tervishoiu või retseptide enne tervisekaitse kava (s) maksab.

võrk: rühm tervishoiuteenuse osutajatele, mis annab liikmetele allahindlust. Mõned plaanid maksma tervishoiu ja ettekirjutused ainult siis, kui saadud võrguteenuse pakkuja.

Võtmesõnad

välja võrk: tervishoiuteenuse osutajad, kes ei plaani võrku. Mõnel tervisekaitse kavasid, tervishoiu ja ettekirjutused kallim kui saadud need pakkujad.

lisatasu: summa isik peab tasuma perioodiliselt-kuus või kvartalis, Medicare, teiste tervise plaani või narkootikumide kava ulatus.

esmane maksja: tervise kava, mis maksab raviarvete, enne arved võib saata sekundaarne maksja.

sekundaarne maksja: tervise kava, mis maksab raviarvete teine, pärast esmast maksja on tasunud oma osa.

Sotsiaaltöötaja: inimene erikoolituse, et aidata inimestel lahendada probleeme igapäevaelus, eriti puuetega või madala sissetulekuga. Sotsiaaltöötaja võib aidata rahaliselt ja tööhõive küsimustes.

ooteaeg: aeg, mis peab mööduma enne katmist võib saada tõhus töötaja või ülalpeetav, kes on muidu saada katvus all töökohapõhine tervisekaitse kava.

Kindlustusseltsid müüa era tervisekindlustuse plaane. Kaks tüüpi eraravikindlustus on

Tööandjad võivad olla ooteaeg, enne kui töötaja ja tema pereliikmed saavad registreeruda ettevõtte tervisekaitse kava. Vastavalt ACA ooteaeg ei tohi olla pikem kui 90 päeva. Teatud tervise plaanid nimega tervist (HMOs) võib olla kuuluvuse periood-aeg, mis peab mööduma, enne ravikindlustuskaitse jõustumist. Sidemetele periood võib olla pikem kui 3 kuud.

ACA leviala laienemist ennetavaid teenuseid. Näiteks täiskasvanud püsiva kõrge vererõhk võib olla juurdepääs diabeet sõelumine tasuta. Täiskasvanud ja lapsed on juurdepääs ülekaalulisuse sõeluuringute ja nõustamist tasuta.

Iga riigi kindlustuse reguleerimise kontoris, mida mõnikord nimetatakse riigi kindlustuse osakonna või vahendustasu, annab rohkem infot ravikindlustuse seadusi. See amet võib ka aidata tuvastada kindlustusselts, mis pakub individuaalset levialas. National Association of Insurance volinike veebilehel, www.naic.org/state_web_map.htm, annab liikmesuse kontaktandmete nimekiri ja link veebilehel iga riigi kindlustuse reguleerimise kontoris.

ADA ka teavet ravikindlustuse valikute www.diabetes.org/living-with-diabetes/health-insurance.

Mis on eraravikindlustusel?

Lahkudes tööd, inimene võib olla võimalik jätkata grupp haigekassa poolt tööandjale kuni 18 kuud all föderaalseaduse nimetatakse Konsolideeritud Omnibuss Eelarve leppimise seaduse või COBRA. Kuigi inimesed rohkem maksma grupp haigekassa kaudu COBRA kui nad tegid nii töötajate rühm ulatus võib olla odavam kui üksikute levialas. Inimesed, kes on puue enne saamise tingimuste COBRA või kes on määratud Social Security Administration ole lubatud esimese 60 päeva COBRA ulatus võib olla võimalik laiendada COBRA katvus veel 11 kuud, kuni 29 kuud garantiid. COBRA võib hõlmata ka noori, kes olid kindlustatud vanema poliitika pärast nende vanusepiir ja üritavad saada oma kindlustus.

HMOs; eelistatud pakkuja organisatsioonid (PPOs); era- tasu teenuse plaanid; Erivajadustega plaane teatud rühmade

Medicare Kulude Plaanid on HMOs, nagu need pakutakse Medicare Advantage plaanid, ainult out-of-võrgu pakkujad on makstud, kui kindlustusvõtja oli Original ravikindlustus. Original Medicare on Medicare osa A ja B .; Program of All-Inclusive vanurite hooldus (ENPA) ühendab meditsiini-, sotsiaal- ja pikaajalise hoolduse teenuste järeleandlik inimesed, kes elavad ja saada arstiabi kogukonnas .; Medicare Innovatsioon Projektid on eriprojektid, et testida parandamist Medicare ulatus, maksmise ja ravi kvaliteeti.

diabeet sõelkatsed inimeste risk haigestuda diabeeti; diabeet enesejuhtimise koolitus; diabeet tarned nagu glükoos monitorid, testribad ja lansetit; insuliinipumba ja insuliini kasutada Insuliini pump; nõustamist, et aidata inimesi, kes on rasvunud kaalust alla; gripp ja kopsupõletik kaadrid; suu eksamid ja ravi diabeetikutele; silma eksamid, et kontrollida glaukoomi ja diabeetiline retinopaatia; meditsiinilise toitumine ravi teenused diabeetikutele või neeruhaigus, kui nimetatud tervishoiuteenuse osutaja; terapeutiline kingad või vahetükid, mõnel juhul

diabeet ravimeid; insuliini, va insuliini kasutada insuliinpumbaga; diabeet tarneid nagu nõelad ja süstlad insuliini süstivad

külastate Medicare veebilehel; helistades 1-800-Medical

Lisalugemist www.dol / dol / teema / tervise-plaanid / cobra.htm või helistage USA Department of Labor on 1-866-4-USA-DOL (1-866-487-2365).

Mis on Medicare?

Kui isikul ei ole õigust saada levialas või kui COBRA ulatus on aegunud, teiste valikuid

teada saada, kas nad sobivad Medicare ja kui nad saavad registreeruda; õpivad oma Medicare tervisekaitse kava võimalusi; teada saada, mida ravikindlustus katab; leida Medicare Prescription Drug kava; võrrelda Medicare tervisekaitse kava võimalusi oma ala; leida tervishoiuteenuse osutaja, kes osaleb Medicare; saada informatsiooni kvaliteeti osutatakse haiglates, kodu tervishoiu asutuste ja dialüüsivahendid

Department of Veterans Affairs (VA); TRICARE; India Health Service; The Hill-Burton Vaba ja alandatud hinnaga tervishoiu programm; Bureau of Primary Health Care; Social Security Administration; Sotsiaalkindlustuse puude kindlustuse (SSDI); Täiendavad Security tulu (SSI); Naised, imikud ja lapsed (WIC)

tegevteenistuses teenuse liiget; sõjaväe pensionäre; pereliikmete tegevteenistuses teenust liige või sõjalise pensionärina; liikmed National Guard / Reservid tegevteenistuses 30 päeva; pereliikmete keegi, kes on National Guard / Reservid tegevteenistuses 30 päeva

SSDI on föderaalne kindlustus kava, mis maksab igakuiselt summa inimestele, kes ei saa töötada. Inimesed teenivad SSDI töö krediiti, kui nad maksavad sotsiaalmaksu. Inimene peab olema piisavalt krediiti sõltuvalt vanusest saada. Siis, kui haigus või vigastus keelab isiku töötavad vähemalt aasta, SSDI makseid võib olla üks võimalus. Diagramm näitab, kui palju tööd krediiti isik vajab www.socialsecurity / retire2 / credits3.htm .; SSI on föderaalne turvavõrk programm, mis maksab igakuiselt summa puudega lastele ja täiskasvanutele, kes teenivad vähe ja on vähe vara. Isik, kes saab SSI võib olla võimalik saada toidutalonge ja Medicaid, liiga.

Iga riigi kindlustuse reguleerimise kontor võib anda rohkem informatsiooni ja muid võimalusi. Teave tarbijate tervise plaanid on saadaval ka USA Department of Labor kodulehel www.dol / dol / teema / tervise-plaanid / consumerinfhealth.htm.

täiendav toiduga; tervishoiu viited; toitumisõpetuse; rinnaga info

Medicare on föderaalne tervisekindlustus programm, mis maksab tervishoiusüsteemi kulusid abikõlblike inimesed, kes on

Medicare on neljaosaline

Muud Medicare tervishoiu plaanid on teatud gruppidele, nagu järeleandlik elavate inimeste kogukond ja inimesi ning mitmete krooniliste haiguste ja olla haigla ja tervisekindlustuse. Mõned maksma ravimitel ka. Riigi tervisekindlustused nn Medicaid-osaliselt rahastada ja hallata neid teenuseid. Plaanid hõlmavad järgmisi

Loe lähemalt Medicare Kulude plaanid ja demonstreerimine või pilootprogramme olekust Medicaid veebilehelt www.medicaid või helistage 1-800-Medical (1-800-633-4227). Riigi Medicaid kontorid võib anda rohkem informatsiooni tempos. Peatükis Medicaid.

Juurdepääs Isiklik Medicare Info

Otsi Medicaid teavet riigi juures www.medicaid või helistage 1-877-267-2323; otsida internetist või vaadake theernment lehekülgi telefoniraamatust kohalikku osakonda inimeste teenuste või osakonna sotsiaalteenuste

Medicare aitab maksma diabeet, teenuste, tarnete ja seadmed allpool loetletud ja mõnel ennetavaid teenuseid, et inimesed, kellel on oht diabeeti. Kuid kaaskindlustamine või redaktsiooni võib kohaldada. Isik peab olema Medicare B osa või Medicare D osa saada neist hõlmas teenuseid ja tarneid.

Mis muu föderaalse programme saab aidata?

Medicare B osa aitab maksma

Medicare kokkuhoiu programmid; Riigi Haigekassa Assistance Programs (laevad); Riigi Pharmaceutical Assistance Programs (spaps)

Medicare D osa aitab maksma

Mis on Medicaid ja laste ravikindlustuse programm?

Inimesed, kes on Medicare Advantage kava või muud Medicare tervishoiu plaan peaks kontrollima nende plaan kuulumine materjalide ja kõne üksikasju selle kohta, kuidas kava annaks diabeet, teenuste, tarnete ja ravimid hõlmatud Medicare.

Mis muud riiklikud programmid aitab?

Lisalugemist www.medicare / publications / pubid / pdf / 11022.pdf (PDF, 1023 KB) või helistada 1-800-Medical (1-800-633-4227) nõuda tasuta vihik Medicare katvus Diabeet tarvikud ja muud .

Inimene võib leida rohkem informatsiooni Medicare poolt

Medicare kodulehel. Loe lähemalt Medicare kell www.medicare ametlik U.S.ernment veebilehel inimestele ravikindlustus. Kodulehel on täies ulatuses informatsiooni Medicare, sealhulgas tasuta väljaandeid nagu Medicare & You, mis on officialernment käsiraamat umbes Medicare ja Medicare põhitõed-A Guide for perekondadele ja sõpradele Inimesed ravikindlustus.

Läbi Medicare koduleheküljel, võivad inimesed ka

Üleskutse ravikindlustus. Üleskutse 1-800-Medical (1-800-633-4227) on üks võimalus saada abi Medicare küsimusi, tellida tasuta väljaandeid ja rohkem. Abi on kättesaadav 24 tundi päevas, iga päev, ja on kättesaadav inglise, hispaania ja teistes keeltes. TTY kasutajad peaksid helistada 1-877-486-2048.

Inimesed, kes registreeruda Medicare saab registreeruda www.MyMedicare, turvaline võrguteenuse ja kasutada lehe juurdepääsu oma isiklikke Medicare igal ajal. Inimesed saavad näha oma nõuetest ja tellimuste ajalugu, ja vaata kirjeldust kaetud ennetavaid teenuseid.

Mida kohalike ressursside aitab?

Kuidas saab inimene säästa raha diabeedi ravimid ja meditsiinivahendid?

Kust inimene abi leida maksavad proteeside hooldamise?

Kust inimene leida abi maksmise dialüüsi ja siirdamine?

Millised teenused on kättesaadavad koolis käivad lapsed või täiskasvanud käivad kolledžis?

Medigap kava, mida tuntakse ka Medicare Täiendus kava, aitab maksta, mida Original Medicare ei maksa kaetud teenuseid. Kindlustusseltsid müüa Medigap levialas. Inimesed, kes on Medicare Advantage kava ei ole ka Medigap kava. Inimene võib osta Medigap poliitika mis tahes kindlustusfirma litsentseeritud müüa poliitika isiku asukohamaal.

Inimestele, kes on 65 ja vanemad, föderaalseaduse ütleb, et esimese 6 kuu jooksul on isikul B osa, ettevõtted ei saa taotluse rahuldamata jätmise või piirata makse midagi Original Medicare katab. Mõned riigid teevad kindlustusseltsid müüa vähemalt üks Medigap katvus kava alla 65 koos Medicare. Riigi kindlustuse kontorid saab seletada plaanid nende riigis. Leia kohalikud kontorid kaardil kell www.naic.org/state_web_map.htm.

Järgmised föderaalse programmid võivad pakkuda rohkem ressursse diabeetikutele

VA jookseb haiglates ja kliinikutes, et teenida veteranid, kes on teenusega seotud terviseprobleeme või kes lihtsalt vajavad rahalist abi. Lisalugemist www.va/healthbenefits/online või helistage 1-877-222-8387.

TRICARE- tervishoiu programmi teenindavad mundris teenuse liiget, pensionäre ja nende perekondade maailma-on olemas inimesi, kes on

TRICARE Elu on konkreetne TRICARE kava, mis pakub teisese katte inimesed, kellel on Medicare osa A ja B. Loe TRICARE ja juurdepääsu telefoninumbrit oma neli piirkonnad www.tricare.mil.

India Health Service võib aidata liikmed riiklikult tunnustatud indiaani või Alaska Native hõimud. Loe lähemalt India tervishoiuameti koduleheküljel aadressil www.IHS. Ameerika indiaanlased või Alaska põliselanikud võib saada ka abi avaliku, era- ja riiklikud programmid.

The Hill-Burton Vaba ja alandatud hinnaga tervishoiu programm aitab inimesi, kes on kindlustamata ja vajate abi haiglaravi maksumuse. Kuigi programm algselt haiglates föderaalse toetusi moderniseerimine, täna annab see tasuta või väiksema tasu meditsiiniteenuste madala sissetulekuga inimesed. USA Department of Health ja Human Services haldab programmi. Lisalugemist www.hrsa / gethealthcare / taskukohane / hillburton või helistage 1-800-638-0742 (1-800-492-0359 Maryland).

Bureau of esmatasandi tervishoiu teenuse Terviseameti Resources ja Services Administration (HRSA), pakub põhi-ja ennetavate tervishoiuteenuste meditsiiniliselt alakoormatud elanikkonna läbi kogukonna tervisekeskused. Sest inimesed ilma kindlustuseta, büroo tugineb tasu hooldus perekonna suurus ja sissetuleku. Kohalike tervisekeskused, helistada 1-888-ASK-HRSA (1-888-275-4772) ja küsi kataloog, või külastada http: //findahealthcenter.hrsa.

Social Security Administration võib anda teavet saamise ravikindlustus. Inimesed võivad pöörduda ameti juures 1-800-772-1213, külastada agentuuri veebilehelt www.socialsecurity või vaadata oma kohaliku sotsiaalkindlustusamet õppida, kui neil on õigus Medicare.

Social Security Administration pakub ka järgmised programmid

Loe lähemalt nii SSDI ja SSI ja kuidas kohaldada www.ssa või helistades 1-800-772-1213, TTY 1-800-325-0778.

WIC osutab järgmisi teenuseid madala sissetulekuga rasedad, rinnaga toitmise ja sünnitusjärgne naised, samuti imikutel ja lastel vanuses kuni 5 kes on toitumisega seotud

USA Department of Agriculture haldab programmi. Taotlejad peavad vastama elamu, rahaline vajadus ja toitumine riski kriteeriumid võivad toetust. Võttes gestatsioonidiabeedi peetakse meditsiiniliselt põhinev toitumine ohtu ja saada naist abi läbi WIC programm, kui ta vastab rahalist vajadust nõuetele ja on elanud konkreetse riigi nõutud aja jooksul. WIC kodulehel annab lehel kontaktandmed iga riigi ja indiaani ja Alaska Native hõimud. Lisalugemist www.fns.usda / wic või helistage WIC riikliku peakorteri juures 703-305-2062.

Medicaid on riikliku ravikindlustuse programm neile, kellel on väike sissetulek ja vähese vara. Iga riik jookseb oma programmi. Federalernment nõuab, et Medicaid programmid hõlmavad konkreetseid teenuseid; Kuid riigid on võimalik valida, et katta rohkem teenuseid lisaks need vajalikud. Isikul võib olla Medicaid üksi või Medicare ja Medicaid. Kui isikul on mõlemat tüüpi levialas, Medicare maksab esimese ja Medicaid maksab teine. Medicaid võib maksta asjade Medicare ei ole. Inimene võib taotleda Medicaid on maa- või osakonna sotsiaalteenuste kontoris. Riigi arstiabi (Medicaid) kontor võib aidata inimestel teada, kas nad Medicaid ja pakuvad rohkem informatsiooni Medicaid programmid. Sotsiaaltöötaja saab ka seletada riigi Medicaid programmi ja aidata inimese kehti.

Kui soovite võtta ühendust riigi Medicaid kontoris, võivad inimesed

CHIP annab tasuta või madala hinnaga Medicaid, et lapsed, kelle vanemad teenivad liiga palju Medicaid, kuigi mitte piisavalt, et maksta tervisekaitse kava. CHIP võib samuti anda abi vanematele. CHIP on föderaalne ja riikliku programmi. Lisalugemist www.insurekidsnow või helistage 1-877-543-7669.

Järgmised riiklikud programmid võivad pakkuda rohkem ressursse diabeetikutele

Medicare kokkuhoiu programmid. Mõned riigid võivad maksta Medicare preemiad, redaktsiooni kaaskindlustamine kui inimesel on madala sissetulekuga ja vähese vara. Maa- või osakonna sotsiaalteenuste saab kindlaks teha, kas isikul on õigus.

Laev. Laevad raha saada Federalernment anda tasuta tervisekindlustus nõu neile, kel ravikindlustus. LAEVA nõuandjaid võib aidata inimestel valida Medicare tervisekaitse kava või Medicare Prescription Drug kava. Inimene võib leida laeva nõunikuna www.shiptalk.org. Isik, kes vajab rohkem ravikindlustuse peaksid rääkima laeva nõustaja või sotsiaaltöötaja.

PPAP. Mitmed riigid on spaps et aidata teatud inimesed maksavad retseptiravimeid. Iga PPAP oma reeglid, kuidas pakkuda levialas oma liikmetele. Loe lähemalt iga riigi PPAP kell www.medicare / farmaatsia-abi-programm / riigi programs.aspx või helistada Medicare või riigi laev.

Mis on abitehnoloogia ja mida organisatsioonid võivad anda abi?

Paljud localernments on rahvaterviseüksused, mis võib aidata inimesi, kes vajavad arstiabi. Kohalik maa- või cityernment tervise ja inimeste teenuste kontor võib anda lisateavet. Kohalikud ressursid, nagu näiteks järgmised heategevusliku rühmad võivad pakkuda rahalist abi mõne seotud kulud diabeeti

Juhib tähelepanu meelest

Paljudes valdkondades, mittetulundusühingute või temaatilised rühmad, nagu eespool loetletud, võib mõnikord anda rahalist abi või abi raha kogumine. Usuorganisatsioonid ka võib pakkuda abi. Lisaks on mõned localernments võib olla erilisi loodab luua aidata abivajajaid. Kohalik raamatukogu või kohaliku linna või countyernment tervise ja inimeste teenuste kontor võib pakkuda rohkem informatsiooni nagu rühmad.

Riiklik Diabeet Info Keskus (NDIC) kogutud informatsiooni erinevate asutuste ja organisatsioonide pakkuda kõige põhjalikum ja kasulikku teavet võimalik. Muutused võivad tekkida need programmid alates ajast NDIC avaldas teabeleht. Palun võtke iga organisatsioon otse kõige up-to-date informatsioon. NDIC tervitab paranduste ja täienduste teavet sellest lehest. Palun saada uudiseid ndic @ infoernmenternment.

Inimesed peaksid rääkima oma tervishoiuteenuse osutajad, kui neil on probleeme pöörates diabeedi ravimeid. Mõned inimesed ei täida ettekirjutust või võtab vähem ravimeid kui see, mida pakkuja näeb, et säästa raha; aga tervishoiuteenuse osutajad ei soovita võtta vähem kui ettenähtud ravimi kogus. Vähem kallis geneeriliste ravimite diabeedi, vererõhku ja kolesterooli on kättesaadavad. Kui tervishoiuteenuse osutaja näeb ravimeid, et inimene ei saa endale lubada, inimene peaks küsima tervishoiuteenuse osutaja umbes odavamaid alternatiive.

Tervishoiuteenuse osutaja võib olla ka võimalik, et aidata inimesi, kes vajavad abi maksavad oma ravimeid ja diabeet testimise vahendid, näiteks glükoosi testribasid, pakkudes tasuta proove või viidates neid kohalikke programme. Narkomaania müüvad insuliini või diabeedi ravimid on sageli patsiendi abiprogramme. Iga patsient abiprogramm on oma abikõlblikkuse kriteeriumidele.

Veebilehed allpool linke programme, mis aitab patsiendil teha kindlaks, kas need vastavad eri tüüpi abi ja leida tasuta või odava arstiabi. Inimesed otsida ka neid veebisaite vaja diabeet testimise varustus kasutades märksõnu nagu “glükoos testribasid” või nimed konkreetsed diabeet ravimeid.

HRSA pakub tasuta nailonfilament-sarnane harjastega kohta juuksehari-kontrollida jalgade närvide kahjustusi. Telli hõõgniidiga, koos kasutusjuhendiga, kell www.hrsa / hüppe või helistage 1-888-ASK-HRSA (1-888-275-4772, TTY 1-877-489-4772).

Ka mõned programmid kodututele võib olla võimalik pakkuda abi. Inimene võib pöörduda kohaliku kodutute varjupaigas rohkem teavet selle kohta, kuidas saada tasuta ravimeid ja meditsiinitarbed. Inimesed pääsevad number või asukoht lähima kodutute varjupaigas internetist või telefoniraamatust all “Human pakkuvad organisatsioonid” või “sotsiaalteenuseid pakkuvad organisatsioonid.”

Inimesed, kes on olnud amputatsioon võivad vajada abi maksavad oma taastusravi kulud ja kulud proteesi. Järgmised organisatsioonid anda rahalist abi või infot leida vahendeid, et inimesed, kes vajavad proteese hooldus

Amputee koalitsioon; 900 East Hill Avenue, Suite 290; Knoxville, TN 37915; Telefon: 1-888-AMP-KNOW (1-888-267-5669); TTY: 865-525-4512; Internet: www.amputee-coalition.org

Jäsemed for Life Foundation; 218 East Main Street, Oklahoma City, OK 73104; Telefon: 1-888-235-5462 või 405-605-5462; Faks: 405-843-5123; E-post: admin@limbsforlife.org; Internet: www.limbsforlife.org

Neerupuudulikkus, mida nimetatakse ka lõppstaadiumis neeruhaiguse korral on diabeedi tüsistus. Inimesed igas vanuses neerupuudulikkusega saad Medicare, kui nad vastavad teatud kriteeriumitele. Rohkem teavet antakse theernment tervise teema, rahalise abi ravi neerupuudulikkus.

College õpilased, kellel on diabeet seotud puudega võivad tulla nii kulud õppemaksu ja lisakulutusi. Need kulud võivad sisaldada spetsiaalseid seadmeid ja puudega seotud ravikulud kindlustus ei kata. Mõned erivahendite ja tugiteenused võib olla kättesaadav õppeasutuse abil või kogukonna organisatsioonid, riigi kutsealase rehabilitatsiooni asutus või konkreetsed puuetega inimeste organisatsioonidele.

Lions Clubs International aitab nägemist hoolitsemine. Külasta www.lionsclubs.org .; Rotary International klubid humanitaarabi ja haridusalast abi. Külasta www.rotary.org .; Põdrad klubid anda heategevusele, mis kasu noored ja veteranid. Külasta www.elks.org .; Shrinersi Põhja-Ameerika pakuvad tasuta ravi lastele Shrinersi haiglates üle kogu riigi. Külasta www.shrinershq.org ja www.shrinershospitalsforchildren.org .; Kiwanis International klubid läbi projekte teenus, mis aitab lastel ja kogukonnad. Külasta www.kiwanis.org.

Partnerlus Prescription abi veebilehelt www.PPARx.org loetleb rohkem kui 475 programmid, mis aitavad tasu ravimeid. Ravim ettevõtted, mis toodavad ravimeid annavad paljud neist programmidest. Inimesed võivad leida programme ja taotleda abi helistades 1-888-477-2669 .; NeedyMeds on mittetulunduslik grupp, mis aitab inimestel leida programme, mis aitavad tasu ravimeid. NeedyMeds veebilehelt www.NeedyMeds.org võimaldab kasutajal otsida programmide loetelu medikamentoosse või tootja nimi. Mõned vormid taotleda võrgus .; RxAssist on kodulehel aadressil www.rxassist.org, mis annab teavet narkootikumide ettevõte programmid, riiklikud programmid, sooduspilet narkootikumide kaardid, copay Abi ja rohkem .; Rx Outreach on mittetulunduslik apteek, mis pakub taskukohast ravimeid vajavatele inimestele. RX Outreach veebilehelt www.rxoutreach.org annab teavet ravimeid pakutakse ja kuidas rakendada .; Riiginõukogu on Aging annab kasu info pensionärid piiratud tulu ja ressursse www.benefitscheckup.org.

arvutite omadusi, mis teevad need kättesaadavaks puuetega inimestele; adaptiivne seadmed, nagu näiteks ratastoolid; vannituba muudatused, nagu Käsipuud või dušš istmed

Diabeet juhtimise ja ravi on kallis. Paljud inimesed, kellel on diabeet abi vaja maksta nende hooldamiseks. Neile, kes kvalifitseeruvad, erinevaid ofernment ja noernment programmid aitavad katta tervishoiukulud .; Ravikindlustus aitab arstiabi eest maksta, sealhulgas kulud diabeedi ravi. Ravikindlustuse võimalused hõlmavad eraravikindlustusel andernment ravikindlustuse .; Kindlustusseltsid müüa era tervisekindlustuse plaane. Kaks tüüpi eraravikindlustus on grupp haigekassa ja üksikute ravikindlustuse .; Medicare on föderaalne tervisekindlustus programm, mis maksab tervishoiusüsteemi kulusid abikõlblike inimesi, kes on vanuses 65 või vanemad, alla 65-aastaste teatud puudega, või mis tahes vanuses lõppstaadiumis neeruhaigusega .; Medicaid on riikliku ravikindlustuse programm neile, kellel on väike sissetulek ja vähese vara. Iga riik jookseb oma programmi .; Laste Haigekassa Program (CHIP) annab tasuta või madala hinnaga Medicaid, et lapsed, kelle vanemad teenivad liiga palju Medicaid, kuigi mitte piisavalt, et maksta tervisekaitse kava .; Paljud localernments on rahvaterviseüksused, mis võib aidata inimesi, kes vajavad arstiabi. Kohalikud ressursid nagu heategevusliku rühmad võivad pakkuda rahalist abi mõne seotud kulud diabeet .; Inimesed peaksid rääkima oma tervishoiuteenuse osutajad, kui neil on probleeme pöörates diabeedi ravimeid. Vähem kallis geneeriliste ravimite diabeedi, vererõhku ja kolesterooli on kättesaadavad. Kui tervishoiuteenuse osutaja näeb ravimeid, et inimene ei saa endale lubada, inimene peaks küsima tervishoiuteenuse osutaja umbes odavamaid alternatiive .; Tervishoiuteenuse osutaja võib olla ka võimalik, et aidata inimesi, kes vajavad abi maksavad oma ravimeid ja diabeet testimise vahendid, näiteks glükoosi testribasid, pakkudes tasuta proove või viidates neid kohalikke programme. Narkomaania müüvad insuliini või diabeedi ravimid on sageli patsiendi abiprogramme.

Heath Resource Center, online keskusega Tallinna Tehnikakõrgkool haridus puuetega inimeste, pakub informatsiooni allikad rahalist abi. Võta arvelduskoja juures

The George Washington University School of Education and Human Development; Heath Resource Center National Youth üleminekud Center 2134 G Street NW, Suite 308; Washington, DC 20052-0001; E-post: AskHEATH@gwu.edu; Internet: www.heath.gwu.edu

Tugitehnoloogia on igasugune vahend, mis aitab, kohandub, või aitab taastada keegi puudega nii, et ta võib toimida ohutumalt, tõhusalt ja iseseisvalt kodus, tööl ja kogukonnas. Tugitehnoloogia võib sisaldada

Järgmised organisatsioonid võib olla võimalik, et anda teavet, teadlikkus ja koolitus tehnoloogia kasutamine puuetega inimeste abistamiseks

Alliance for Technology Access; 1119 Vana Humboldti Road; Jackson, TN 38305; Telefon: 1-800-914-3017 või 731-554-5ATA (731-554-5282); TTY: 731-554-5284; Faks: 731-554-5283; E-post: atainfo@ataccess.org; Internet: www.ataccess.org

National abi- tehnilise abi partnerlus; 1700 Põhja-Moore Street, Suite 1540; Arlington, VA 22209-1903; Telefon: 703-524-6686; Fax: 703–524–6630; TTY: 703–524–6639; Email: resnaTA@resna.org; Internet: www.resnaprojects.org/nattap

United Cerebral Palsy; 1825 K Street NW, Suite 600; Washington, D.C. 20006; Phone: 1–800–872–5827 or 202–776–0406; Internet: www.ucp.org/resources/assistive-technology

National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste-valitsuse) ja muud osad theernment suse) viima ja toetama uuringuid paljude haiguste ja seisundite.

Mis on ja kas need on teie jaoks õige ?; on osa kliiniliste uuringute ja keskmes kõik meditsiinilised edusammud. otsima uusi võimalusi, et vältida, avastada ja ravida haigust. Teadlased kasutavad ka vaadata teisi aspekte hoida, nagu parandada elukvaliteeti inimeste kroonilised haigused. Uuri välja, kui on õige.

Mis on lahti ?; mis on hetkel avatud ning värvates saab vaadata www.ClinicalTrials.

See teave võib sisaldada sisu, milliseid ravimeid ja kui võtta ette tingimused nad kohtlevad. Kui valmis, selle sisu hulka uusimat kättesaadavat teavet. Uuendusi või küsimusi mingeid ravimeid, võtke ühendust USA Food and Drug Administration tasuta at 1-888-INFOernment (1-888-463-6332) või külastada wwwernment. Pöörduge oma arsti poole lisainformatsiooni.

The U.S.ernment does not endorse or favor any specific commercial product or company. Trade, proprietary, or company names appearing in this document are used only because they are considered necessary in the context of the information provided. If a product is not mentioned, the omission does not mean or imply that the product is unsatisfactory.

Theernment tänab; Thomas Dudley, M.S., R.N., Centers for Medicare & Medicaid Services

may-14