Puude ja AIDS: Saamise Sotsiaalkindlustuse puude kindlustuse

Puude kindlustus pakub regulaarseid makseid, kui te ei ole võimeline töötama, kuna haigus või vigastus. Kui Teil on puue ja AIDS, võib teil olla võimalik saada üht või mitut liiki puude kindlustus. Nende hulka

Tööandja tasustatud puue. See on sageli tasuta teile; Eraldi puue. Sa maksad selle eest ise; Valitsuse poolt sponsoreeritud puude, nagu sotsiaalkindlustusamet. Need programmid on tasuta teile.

Nii tööandja makstud ja erasektori pikaajalise puude plaanid on vähem kättesaadav kui varem. Kui otsite katte kas ja on puue ja AIDS, nõu advokaadiga.

Umbes 40 miljonit inimest on HIV (inimese immuunpuudulikkuse viirus) või AIDS (omandatud immuunpuudulikkuse sündroom). Iga päev 14.000 rohkem nakatuda. HIV ravimid on tunduvalt parem elukvaliteet paljud need inimesed, kuid nad ei ole veel võimalik ravida. Sellepärast teadlased töötavad nii kõvasti, et arendada HIVvaccine.

See artikkel käsitleb valitsuse rahastatud programm, Sotsiaalkindlustuse puude kindlustuse (SSDI). See annab täpsemat teavet inimestele, kes on puue ja AIDS.

Social Security on tuntud föderaalse pensionile programmi. Samuti pakub töövõimetushüvitiste. Kui palju te saate sõltub teie palk ja mitu aastat olete olnud hõlmatud Social Security. Teie kasu puude ja AIDS võib vähendada mis tahes muud maksed sa õigust teistest programmidest.

Teil võib olla õigus, kui

Pärast 24 kuud, siis on ka saada Medicare kasu. See aitab maksta haigla, hooldus hooldushaiglates, laboratoorsed uuringud, kodu tervishoiu ja teised arstiabi.

Teil võib olla õigus nii SSDI ja täiendava Security tulu (SSI) – teise föderaalse programmiga. See võib olla tõsi, kui teie sotsiaalkindlustuse eelised on madalad ja teil on väga piiratud tulu ja ressursse.

Et saada SSDI kasu, siis peab vastama teatud kriteeriumidele, mis näitab Teil on puue ja AIDS. Sa pead olema võimeline tõendama