Prillid: Lens tüübid, läätsekatete, Bifocals ja trifokaal-

Prillid on täna moeaksessuaare, stiilne rahakotid ja vööd. Tegelikult leiad tuttavad nimed – Calvin Klein ja Gucci, kui nimetada vaid kaks – oma valik raamid nendel päevadel. Nii et ärge vihastama, kui kontaktläätsed ärrita silmi. Selle asemel, ulatus välja viimase moe raamid, et anda oma nägu värske ilme.

Kuna tehnoloogia areneb, nii ka teha prillide läätsed. In the past, prillide läätsed valmistatud ainult klaas. Täna kõige prillid on valmistatud kõrgtehnoloogia plastist. Need uued objektiivid on kergemad, ei riku nii lihtsalt, kui Klaasläätsed ja saab ravida filter, mis kaitseb silmi kahjulik ultraviolettkiirgus.

Järgmised kaasaegse prillide läätsed on kergem, õhem ja rohkem kriimustuskindel kui Klaasläätsed või vanemad, ühine plastläätsedest.

Tüüp nägemise probleem, et teil on määrab kuju prillide. Näiteks objektiiviga, on nõgus või kõverad sissepoole, kasutatakse korrigeerimiseks lühinägelikkuski samas objektiiviga, on kumer või kõverad väljapoole, kasutatakse korrigeerimiseks kaugnägevuse. Astigmatismi korrigeerimiseks, mis on põhjustatud moonutusi sarvkesta kuju, silindrikujulise läätse kasutatakse sageli. Lihtsamalt öeldes, prillide on vahend, mida kasutad keskendub valguse asjakohaselt peale oma võrkkestas.