pohmelli ennetamiseks: ärge kergem värvi jooke aidata?

Joomine kergem värvi jooke ei ole hea meetod pohmelli ennetamiseks – kuid see võib aidata natuke. Igand põhjustavad mitmed asjad, sealhulgas kemikaalide alkohoolseid jooke, välja arvatud alkoholi. Ühendite hulka, mis on seotud pohmelus on toodete alkoholi käärimise nimega analoogi.

Analoogide leidub suuremates kogustes tume vedelik, nagu konjak, viski, tumedam õlu ja punane vein, kui nad on selge vedelik, nagu viin, džinn ja kergem õlut. Üks eriti aromaatse – metanool – jaguneb toksiinid formaldehüüd ja sipelghape, mis võib halvendada pohmelus.

Mitmed uuringud on uurinud hangovers, kuid ükski ei leitud tõhus meetod pohmelli vältimine. Kuigi kergem värvi jooke võib veidi aidata pohmelli ennetamiseks, joomist liiga palju alkohoolsete jookide mistahes värvi ikkagi teha te tunnete halb hommikul pärast. Joomine suurtes kogustes alkoholi võib põhjustada dehüdratsiooni, madal veresuhkru tase, seedetrakti ärrituse ja unehäired – kõik tegurid, mis viivad pohmelus sümptomeid.

Ainus kindel viis vältida pohmelli on juua mõõdukalt või mitte juua üldse. Sest tervetel täiskasvanutel, mõõdukas joomine tähendab kuni üks juua päevas igas vanuses naistele ja meestele üle 65 ja kuni kaks jooki päevas meeste 65 või nooremad. Jook on defineeritud

Ole ettevaatlik, kuigi – mõned joogid võivad sisaldada rohkem alkoholi kui sa mõistad. Sageli joogid on suurem baarides ja restoranides. Ja mõned joogid ühesuurused võib sisaldada rohkem alkoholi kui teised. Näiteks mõne kerge õlled sisaldavad peaaegu sama palju alkoholi kui tavalised õlled ja mõned liköörid sisaldavad suurem protsent alkoholi kui teised.

koos