palavikuvapluskrambid

Palavikuvapluskrambid on krambid lapsel, mis võivad olla põhjustatud ora kehatemperatuuri, sageli tekkinud nakkus. Teie lapse millel palavikuvapluskrambid võib olla murettekitav, ja paari minuti see kestab võib tunduda nagu igavik.

Palavikukrampe esindavad unikaalne vastuseks lapse aju palavik, tavaliselt esimesel päeval palavik. Õnneks on nad tavaliselt kahjutu ja tavaliselt ei näita pidev probleem. Saate aidata hoides oma lapsele ohutu ajal palavikuvapluskrambid ja lohutav teda hiljem.

Helistage oma arstile, et teie laps hinnati nii kiiresti kui võimalik pärast palavikuvapluskrambid.

Palavikuvapluskrambid sümptomid võivad ulatuda kergest – jõllis – raskemate raputades või pingutades lihaseid.

Laps, kellel on palavikuvapluskrambid võib

Millal näha arsti

Palavikukrampe liigitatakse lihtne või keeruline

infektsioon

Palavikukrampe kõige sagedamini 24 tunni jooksul algav palavik ja võib olla esimene märk sellest, et laps on haige.

Vaata oma lapse arsti niipea kui võimalik pärast oma lapse esimese palavikuvapluskrambid, isegi kui see kestab vaid paar sekundit. Kutsuge kiirabi võtta oma lapse traumapunkti, kui arestimine kestab kauem kui 10 minutit või kaasneb

Kõrge kehatemperatuur põhjustab kõige palavikuga krambid.

Tavaliselt palavikud mis vallandavad febriilsete krampide on põhjustatud viirusinfektsiooni harvematel bakteriaalne infektsioon. Viirusinfektsioonid, nagu gripp ja roseool, mis sageli kaasneb kõrge palavik, näivad kõige enam seotud palavikuvapluskrambid.

Pärast immuniseerimist krambid

Risk palavikuga krambid võivad tõsta pärast mõned lapsepõlve immuniseerimise, nagu difteeria, teetanuse ja läkaköha või leetrite-mumpsi-punetiste vaktsineerimine. Laps saab arendada väike palavik pärast vaktsineerimist. Palavik, mitte vaktsineerimine põhjustab krambid.

Tegurid, mis suurendavad riski võttes palavikuvapluskrambid hulka

Enamik palavikuga krambid ei tooda pikaajalised tagajärjed. Lihtne palavikuga krambid ei tekita ajukahjustust, vaimse alaarengu või õpiraskustega ja nad ei taha teie lapsel on tõsisem põhihäirele.

Febriilset krambid ei näita epilepsia, kellel on kalduvus korduvate hoogude põhjustatud ebanormaalsest elektrilisteks signaalideks ajus.

Kõige levinum komplikatsioon on võimalus rohkem palavikuga krambid. Taastekke riski on suurem kui

Korduv palavikuga krambid

Sa oled tõenäoliselt alustada nähes oma lapse perearsti või lastearsti. Seejärel võite nimetatud arst, kes on spetsialiseerunud haiguste aju ja närvisüsteemi (neuroloog).

Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse.

Sest palavikuga krambid, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Ärge kartke küsida teised küsimused, samuti.

Arst võib paluda teil mitmeid küsimusi, nagu

Kui teie lapsel on teise palavikuvapluskrambid

Mida sa saad teha

Selgitada põhjus teie lapse palavik on esimene samm pärast palavikuvapluskrambid.

Et teha kindlaks põhjus nakkus, võib arst soovitada

Mida ootate oma arsti

Keeruliste palavikuga krambid arst ka võib soovitada elektroentsefalogramme (EEG), test, mis mõõdab aju aktiivsust.

Kui arestimise kaasatud vaid üks pool lapse keha arst võib soovitada ka MRI, et kontrollida oma lapse aju.

Enamik palavikuga krambid lõpetada oma paari minutiga. Kui teie lapsel on palavikuvapluskrambid, mis kestab rohkem kui 10 minutit – või kui teie lapsel on korduv krambid – kutsuda erakorralise arstiabi.

Kui arestimine kestab kauem kui 15 minutit, arst võib määrata ravi lõpetada krambid.

Kui krambihoog pikaajalisel või kaasneb tõsine infektsioon või kui nakkusallikas ei ole võimalik kindlaks teha, siis võib arst teie lapse haiglasse edasiseks tähelepanek. Aga haiglas viibimise ei ole tavaliselt vajalik lihtne palavikuga krambid.

Kui teie lapsel on palavikuvapluskrambid, jääda rahulikuks ja järgige neid samme

Mida saab teha vahepeal

Enamik febriilsete krampide esineda esimestel tundidel palavik, esimestel kehatemperatuuri tõusu.

Pidada oma lapse imikute või laste paratsetamooli (Tylenol, jt) või ibuprofeen (Advil, Motrin, muu) alguses palavik võib teie lapse mugavam, kuid see ei takista krambid.

Olge ettevaatlik, andes aspiriini lapsed või teismelised. Kuigi aspiriin on ette nähtud kasutamiseks lastel vanuses üle 3-aastaselt, lastele ja noortele toibumas tuulerõuged või gripilaadsed sümptomid ei tohi kunagi võtta aspiriini. Seda seetõttu, et aspiriin on seotud Reye sündroom, haruldane, kuid potentsiaalselt eluohtlik seisund, sellisel lastele.

Harva retsepti krambivastast ravimit kasutatakse, et hoida ära palavikuga krambid. Kuid need ravimid võivad olla tõsised kõrvaltoimed, mis võivad kaaluda üles võimalikud kasu.

Lihtne palavikuga krambid

Complex palavikuga krambid

Suuline diasepaam (Valium), lorasepaam intensol, clonazepam (Klonopin) või pärasoole diasepaam (Diastat) võib ette lastele, kes on altid palavikuga krambid. Need ravimid on tavaliselt kasutatakse krampide raviks, mis kestavad kauem kui 10 minutit või kui laps on rohkem kui üks hoog 24 tunni jooksul. Nad ei ole tavaliselt kasutatakse, et vältida palavikuga krambid.

Veel-tõsise episoode

Pidada oma lapse ravimid

külastada oma arsti

Prescription ennetamise ravimid