palavikuga krambid juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Febriilset krambid lastel. Nad on tingitud kõrge palavik või ootamatu kehatemperatuuri tõus. Need krambid tavaliselt juhtub alguses haigus, varsti pärast palavik esimene algab. Palavikukrampe mõjutada umbes 3-5 protsenti lastest. Nad on kõige levinum eluaasta vahel 6 kuud kuni 5 aastat .; Mis on krambid? Aju närvirakud (neuronite) üksteisega suhelda andes off tiny elektrisignaalideks. Kui keegi on haigushoog (krambid), kuidas aju närvirakkude eritavad signaale äkki muutub, põhjustades erinevaid lihaseid keha tõmblema või jerk kontrollimatult .; Rohkem kui üks kolmest lapsi, kellel on olnud palavikuvapluskrambid on teine ​​ühe aasta jooksul. Aga enamik lapsi lõpuks kasvavad välja selle tingimuse. Oht, et teise krambid on suurem lastel; Mis perekonnas on esinenud palavikuga krambid; Kes oli nende esimene haigushoogu, kui nad olid nooremad kui 12 kuud vana

Sümptomid

Märgid palavikuvapluskrambid võib sisaldada; Jerky, tõmblemine liigutused kätes ja jalgades; jäikus; Rolling silmad; Kulgeb läbi (teadvusekadu); Ei reageeri hääli või touch

diagnoos

Enamikul juhtudel arst saab diagnoosida febriilsete krampide põhineb kirjeldus episood. Samas võib arst taha näha oma last otsima palaviku põhjus. Eelkõige arst soovite veenduda, teie laps ei ole mingeid märke tõsine ajupõletik (entsefaliit) või katted aju ja seljaaju (meningiit).

Kui kaua see kestab?

Febriilset krambid kestavad tavaliselt vähem kui 5 minutit. Kui nad kestavad kauem kui see, helistada arstile.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Ei ole nii, et vältida esimesel palavikuvapluskrambid. Lastel, kes on juba olnud üks palavikuvapluskrambid, vanemad tuleks õpetada, kuidas paremini hallata palavik ja krambid, kui see toimub. Ennetamine kõrgetel temperatuuridel väheneb oht palavikuga krambid. Ka vanemad peaksid olema kindlad, et palavikuga krambid harva kahjulik, kui need kestavad vaid mõne minuti.

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Sa ei saa peatada krambid, kui ta hakkab, kuid võite seda teha järgmise lapse kaitsmiseks

prognoos

Väljavaade on väga hea. Palavikukrampe üldiselt ei ole kahjulikud ning ei põhjusta pikaajalisi probleeme. Laste tserebraalparalüüsi, arengu hilinemist või teatud neuroloogilised probleemid on veidi suurema tõenäosusega kui teised lapsed arendada epilepsia (korduv krambid, mis ei ole seotud palavikud) pärast palavikuga krambid. Lapsed, kes on korduv palavikuga krambid on suurenenud risk haigestuda epilepsia. Kuid risk on endiselt väga madal.