östrogeeni (vaginaalne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit ei põhjusta kõrvaltoimeid. Kava läheb arsti igal aastal, kuid mõned arstid nõuavad külastused sagedamini.

Ei ole veel teada, kas kasutamise vaginaalne östrogeenide suurendab rinnavähi riski naistel. On väga oluline, et te vaadata oma rindu regulaarselt ebatavalisi tükkideks või heakskiidu. Raport mingeid probleeme oma arstiga. Sa peaksid olema ka mammogrammi (x-ray pilt rinnad) teha, kui arst seda soovitab.

On oluline, et teil on regulaarne vaagna eksam (PAP). Arst ütleb teile, kui sageli see eksam tuleb teha.

Rääkige oma arstile, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase (vererasvade) või diabeet, kasutada tubakat, või on ülekaalulised. Teil võib olla suurem risk saada südamehaigusi.

Kuigi võimalus on väike, östrogeeni kasutamine võib suurendada oma võimalusi saada munasarja- või emakas (emakas). Regulaarsed külastused oma tervishoiutöötaja aitab tuvastada neist tõsistest kõrvaltoimetest alguses.

Kui te arvate, et võite olla rase, lõpetage ravimi kasutamine kohe ja kontrollida oma arstiga.

Pöörduge arsti poole, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit enne, kui mis tahes laboratoorsete analüüside, sest mõned katsetulemused võib mõjutada.

Suhe vaginaalkreeme või suposiidid

Östradiooli tupeküünlad või rõngad