östrogeeni (suu kaudu, parenteraalselt, paikset liinil, transdermaalne liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Östrogeenid on naissuguhormoonid. Neid toodetakse organismis ja see on vajalik normaalseks seksuaalse arengu haarava ja reguleerimise menstruaaltsükli ajal fertiilses aastat.

Munasarjad hakkavad tootma vähem östrogeeni pärast menopausi (muutus elu). See ravim on ette nähtud, et korvata väiksema summa östrogeeni. Östrogeenid aidata leevendada sümptomeid menopausi, nagu kuumahood ja ebatavaline higistamine, külmavärinad, nõrkus või uimasus.

Kanada Tootja nimi

Östrogeenid on ette nähtud mitu põhjust

Östrogeenid võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Ei ole meditsiinilisi tõendeid, et toetada usku, et kasutada östrogeene hoiab patsiendi tunne noored, hoiab naha pehme, või edasi lükata kortsude teket. Samuti ei ole tõendatud, et östrogeenide kasutamise ajal menopausi leevendada emotsionaalset ja närvisüsteemi sümptomeid, kui need sümptomid on põhjustatud muud menopausi sümptomid, nagu kuumahood või kuumahood.

Östrogeenid on saadaval ainult arsti retsepti.

Tableti; Tablet, ENTEROKATTEGA; Kapsli; Patch Extended Release; Gel / Jelly; Spray; Emulsion

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, östrogeen, mida kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Allergia

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

pediaatriline

Kasutage seda ravimit enne puberteeti ei ole soovitatav. Kasv luud võib lõpetada ennetähtaegselt. Tüdrukud ja poisid võivad tekkida kasvu rinnad. Tüdrukud võib olla tupe muutused, sealhulgas vaginaalne verejooks.

vanurite

rasedus

Rinnaga

Ravim võib kasutada alustada puberteedi noori teatud tüüpi hilinenud puberteet.

Ravimite koostoimed

Eakad inimesed on eriti tundlikud östrogeenid. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal, eriti insuldi invasiivne rinnavähk ja mäluprobleemid.

Muud koostoimed

Östrogeenid ei soovitata kasutada raseduse ajal või vahetult pärast sünnitust. Rasestumist või säilitada rasedus ei ole tõenäoline umbes samal ajal menopausi.

Teisi terviseprobleeme

Teatud östrogeenid on näidanud, et põhjustada tõsiseid väärarenguid inimestel ja loomadel. Mõned tütred naisest Dietüülstilböstrooli (DES) raseduse ajal on välja reproduktiivse (suguelundite) hingamisteede probleemid ja harva vähki tupe või emakakaela (ava emakas) jõudes fertiilses eas. Mõned pojad naisest DES raseduse ajal töötanud kuseteede-suguelundite probleeme.

Kasutage seda ravimit ei soovitata imetavatele emadele. Östrogeenid erituvad rinnapiima ja nende võimalikku mõju beebi ei ole teada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kõikidele patsientidele

Sest töödeldud isaste rindade või eesnäärmevähi

Doseerimine

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem sellest ja ei võta või kasutada kauem, kui arst on tellitud. Patsientidel mõnda östrogeenid suu, proovige võtta ravimit iga päev samal ajal, et vähendada võimalust kõrvaltoimeid ja et ta saaks paremini tööle.

vahelejäänud annus

See ravim on tavaliselt kaasas patsiendi info või suundades. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Patsientidel, kes on mis tahes östrogeenide suu või süstimise teel

Patsientidel, kasutades transdermaalne (nahale plaastri)

Patsientidel abil aktuaalseid emulsioon (naha kreemiga)

Kui te kasutate Evamist® transdermaalne spray

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit ei põhjusta kõrvaltoimeid. Need külastused on tavaliselt igal aastal, kuid mõned arstid nõuavad neid sagedamini.

Mõnedel patsientidel kasutades östrogeenid, hellus, turse või verejooks igemed võivad tekkida. Harjamise ja hambaniidi hambaid hoolikalt ja regulaarselt ja masseerides igemetele võib aidata ära hoida. Vaata oma hambaarsti regulaarselt on hambaid puhastada. Pöörduge arsti või hambaarsti, kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas hoolitseda oma hammaste ja igemete, või kui te märkate mõnda hellust, turset või veritsus igemeid.

Kuigi esinemissagedus on madal, kasutamine östrogeenid võivad suurendada teil võimalus saada rinnavähk, munasarja või emaka (emakas). Seetõttu on väga oluline, et te regulaarselt kontrollima oma rindu ebatavalisi tükkideks või heakskiidu. Raport mingeid probleeme oma arstiga. Sa peaksid olema ka mammogrammi (x-ray pilte rinnad) teha, kui arst seda soovitab. Kuna rinnavähk on juhtunud mehed östrogeene, regulaarne rindade iseseisev eksamid ja eksamid arst ebatavalisi tükkideks või heakskiidu tuleks teha.

Kui teie menstruatsioon on lõpetanud, võivad nad uuesti alustada. See efekt jätkab senikaua ravimit võtta. Kui aga võtta pideva ravi (0,625 mg konjugeeritud östrogeenide ja 2,5 mg medroksüprogesteroon üks kord päevas), igakuine veritsus tavaliselt peatub 10 kuu jooksul.

Samuti tupeverejooksud vahel tavalise menstruatsiooni ajal võib esineda esimesed 3 kuud kasutamist. Ärge lõpetage ravimi võtmist. Pöörduge arsti poole, kui veritsus kestab tavatult kaua aega, kui menstruatsioon ei ole alanud 45 päeva jooksul viimase perioodi jooksul või kui te arvate, et olete rase.

ladustamine

Pöörduge arsti poole, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit enne, kui mis tahes laborikatsete sest mõned tulemused võivad olla mõjutatud.

Kontrollige oma lapse arstile, kui teie laps hakkab olema järgmised sümptomid: tiss või rindade turse või valulikkus naistel või laienemine rinnad meestel. Teie laps võib olla kokku puutunud Evamist® transdermaalne spray.

Ärge laske oma lemmikloomi lakkuda või puudutada arm, kus Evamist® transdermaalne pihustati. Väikesed lemmikloomad võivad olla tundlikud seda ravimit. Helistage oma lemmiku loomaarsti kui teie lemmikloom hakkab olema järgmised sümptomid: tiss või rindade suurenemine, turse häbeme või mingeid märke haigusest.

Naised on harva tõsised kõrvalnähud östrogeene asendada östrogeeni. Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga

Pikaajaline kasutamine östrogeenide On täheldatud, et suurendada riski endomeetriumi vähk (limaskesta emakas) naistel pärast menopausi. See risk tundub suureneb annuse ja pikkus kasutamiseks tõusu. Kui östrogeenide kasutatakse väikestes annustes vähem kui 1 aasta, on väiksem oht. Risk väheneb ka siis, kui progestiini (teise naissuguhormooni) lisatakse või asendab osa oma östrogeeniannusest. Kui emakas on kirurgiliselt eemaldada (kokku hüsterektoomia), puudub risk endomeetriumi vähk.

Kuigi esinemissagedus on madal, kasutamine östrogeenid võivad suurendada teil võimalus saada rinnavähk. Rinnavähk on esinenud mehed östrogeene.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Järgmised kõrvaltoimed võivad olla põhjustatud vere hüübimist, mis võib viia insuldi, infarkti või surm. Need kõrvaltoimed tekivad harva ja kui nad ei esine, need tekivad ravitud meestel vähi kasutades suurtes annustes östrogeeni.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ka paljud naised, kes on östrogeene koos progestiini (teise naissuguhormooni) hakkab võttes igakuine veritsus tupest, mis on sarnane menstruatsioon uuesti. See efekt jätkab senikaua ravimit võtta. Kuid kuus verejooks ei esine naistel, kellel on olnud emaka kirurgiliselt eemaldada (kokku hüsterektoomia).

See ravim võib põhjustada kadumise või hõrenemist juuste mõned inimesed.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.