oli

Kasutab OLI

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Keemiline Klass: Amino Ester

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita, kuid teie arst võib olla erilisi juhiseid nõuetekohase kasutamise ja annus teie meditsiiniline probleem.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju bensokaiinis imemistabletid lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 5-aastased.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju bensokaiinis eakatel patsientidel.

Enne kasutamist OLI

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad bensokaiinis. See ei pruugi olla omased oli. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst. Ärge kasutage rohkem ravimit, ei kasuta seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem kui suunatud. Selleks võib suurendada riski imendumist kehasse ja kõrvaltoimete riski.

Seda ravimit tuleb kasutada ainult probleeme ravitakse oma arsti või nimetatud tingimused pakettide suunas. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste probleeme, eriti kui te arvate, et nakkus võib esineda.

Ärge kasutage seda ravimit üle 2 päeva, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teie seisund ei parane 7 päeva jooksul, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Helistage oma arstile kohe, kui hakkate on raske kurguvalu või kurguvalu, mis tekib kõrge palavik, peavalu, iiveldus või oksendamine. Need võibolla infektsiooni nähud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Õige kasutamine bensokaiinis

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Suu ja hammaste Tingimused bensokaiinis aktuaalne, Orajel, Anbesol, Orabase, Hurricaine

Aftoosne haavand triamsinolooni aktuaalne, deksametasoon, bensokaiinis aktuaalne, Orajel, Anbesol

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal OLI

Anesteesia fentanüül, lidokaiini aktuaalne, hüostsamiini, ketamiin, propofooli

Kihelus hüdroksütsiin, Benadryl, lidokaiini aktuaalne, difenhüdramiini aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne

Kõrvalmõju

bensokaiinis aktuaalne