Objekte globaalse teadusartiklit

theernment teadlased kirjeldavad, kuidas immuunsüsteem reageerib alatoitumise reguleerides tüüpi immuunrakud seedetraktis.

theernment teadlased ja nende Kesk-Aafrika ja prantsuse kolleegidega töötas avastamise vahendina kõrge tase veres ussnugilistega Loa VÕS riskifaktoriks kõrvaltoimetest laia spektriga parasiitidevastane ravim ivermektiini.

Teadlased välja töötanud geneetilise vöötkoodi, et täpselt kindlaks geograafilise päritolu malaariat tekitav parasiidid. Vöötkoodi võib lõpuks kasutada tuvastada allikas malaaria puhanguid ning jälgida haiguse levikut.

theernment uuring näitab, et sagenenud immuunrakkude nimega CD14 ++ CA monotsüütide, on selge märk, et patsiendi HIV ja TB võib tekkida tüsistusi HIV-vastaste ravimite. Teadmata põhjustel alagrupis inimesi nii HIV ja TB kogemus süvenes TB sümptomid pärast algab retroviirusevastast ravi HIV ravis.

theernment rahastatud teadlaste Uganda töötavad innovaatiliste teadusuuringute lõpetada edastamise Human Aafrika trypanosomiasis (HAT), tuntud ka kui unitõve. HAT vaevab kümneid tuhandeid inimesi Sahara-taguses Aafrikas ja viib palavik, lümfisõlmede suurenemine ja unetus või rohket magada. Ravimata HAT võib lõppeda surmaga.

theernment kõrval kaastöölisi era- ja mittetulundussektori tööstusharudes, käivitas esimese Aafrika Center of Excellence bioinformaatika (ACE) ülikooli Sciences, tehnika ja tehnoloogia Bamako Mali, Lääne-Aafrikas. ACE varustab kohalikku Mali teadlastele infrastruktuuri, tööriistad, koolituse ja mentorluse läbi arenenud, suurte bioinformaatika teadus-, arendada välja iseseisev kogukond spetsialistid.

riigi toetatud uuringud näitavad, et ligikaudu üks kolmandik inimesi, kes süstivad narkootikume Indias on nakatunud C-hepatiidi viiruse (HCV) ja et rohkem kui üks kümnest on nakatunud nii C-hepatiidi ja HIV.