mesi tausta

Looduslik Standard® Patsiendi monograafia, Copyright © 2016 (). Kõik õigused kaitstud. Turustamine keelatud. See monograafia on mõeldud ainult informatiivsel eesmärgil, ja seda ei tohiks tõlgendada kui konkreetse arsti poole. Sa peaksid konsulteerima kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja enne otsuste tegemiseks ravimeetodite ja / või tervisliku seisundi.

Mesi on magus vedelik, mida mesilaste nektarist lilled. See on üldiselt ohutu, kuid on teateid teatud mürgiste tüüpi mett valmistatud taimedest saadud Rhododendron perekonda ja teised.

Mesi on lihtne keha absorbeerida ja kasutada. See sisaldab umbes 70-80 protsenti suhkrut. Ülejäänu on vesi, mineraalid ja mõned valk, happed ja muud ained. Mee on kasutatud haavade, nahahaiguste ja mitmesuguste haiguste, mao ja soolte.

Antibakteriaalse mõju mesi on tuntud. Uuringud on tehtud rolli mett haava pikaajalist juhtimise, samuti haavandi ravis, põletused, Fournier gangreenita (eluohtlik bakteriaalne infektsioon), ja diabeet. Kuid rohkem kvaliteetseid uuringuid on vaja teha kindlaid järeldusi kasutada mett.

See tõenduspõhiste monograafia koostas Natural Standard Research Collaboration