laevastiku fosfo-sooda EZ-prep suulise

Äge fosfaat nefropaatia on esinenud koos suukaudsete naatriumfosfaadi tooteid, mõnel juhul püsiva neerufunktsiooni häire, sealhulgas juhtudel, mis nõuavad pikaajalist dialüüsi. Riskiteguriteks äge fosfaat nefropaatia hõlmab suurema vanuse, hüpovoleemia, neerukahjustus, soolesulgus või aktiivne koliit. Ravimite kasutamist, mis võivad kahjustada neerude perfusiooni või funktsioon võib suurendada riski. Nendeks diureetikumid, AKE inhibiitorid, angiotensiini retseptori blokaatorid (ARB) ja võimalusel mittesteroidsete põletikuvastaste ravimitega. Kuid juhtudel on esinenud patsientidel, kellel ei ole tuvastatav riskitegureid. On tähtis kasutada annuse ja raviskeemi alusel nagu soovita (pm / am jagatud annustena) ..

Kasutab Phospho-sooda EZ-Prep

Therapeutic Klass: lahtistit hüperosmootsete

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju OsmoPrep® tablette lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga OsmoPrep® tabletid eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad mõju OsmoPrep® tablette kui noorematel täiskasvanutel ja on tõenäolisem, et on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib eeldada ettevaatusega patsientidel, kes said seda ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Phospho-sooda EZ-Prep

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad naatriumi kahealuseline ja naatriummonofosfaatmonohüdraat. See ei pruugi olla omased Phospho-sooda EZ-prep. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke iga annus (4 tabletti) koos 8 untsi selge vedelik. Näiteid selge vedelik on vesi, maitsestatud vees, limonaadi (no pulp), ingver ale või õunamahla. Ära joo vedelikke värvitud lilla või punane.

Juua nii palju ekstra vedelikku kui võimalik enne, selle ajal ja pärast selle ravimi võtmist. See aitab asendada vedelikud olete kaotanud oma roojamist. See hoiab ka neerusid toimib hästi ja aitab pehmendada oma soolestiku, muutes need lihtsamaks läbima.

Ärge kasutage seda ravimit, kui te olete juba kasutanud seda viimase 7 päeva jooksul. Arst ütleb teile, kui teil on vaja kasutada seda ravimit uuesti.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine naatriumvesinikfosfaati ja naatriummonofosfaatmonohüdraat

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme pärast selle ravimi võtmist. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid ja elektrokardiogramm (EKG) võib vaja kontrollida soovimatuid mõjusid.

Ärge võtke seda ravimit koos teiste lahtistite või klistiiri sisaldavate naatriumfosfaadi. Seejuures võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

See ravim võib põhjustada tõsiseid probleeme neerudega. Need on tõenäolisem, kui te olete üle 55-aastane, dehüdreeritud, vähenenud vere mahu ja võtate ravimeid, mis võivad olla raske oma neerud (nt diureetikumi või vee pillid, teatud vererõhku ravimeid, mittesteroidsete põletikuvastaste valu või artriit meditsiin). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on verine uriin, vähenenud koguse või sagedus uriini, alaseljas või küljes valu, hingamisraskused, kaalutõus või näo, sõrmed ja sääred.

Võttes rohkem kui üks annus üle leti (OTC) naatriumfosfaadi meditsiin 24 tundi võib põhjustada tõsiseid neeru- ja südame probleeme. Pöörduge arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid: segasus, vähenenud urineerimine, pearinglus, suukuivus, minestamine, südame löögisageduse suurenemine, kiire hingamine või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid ebatavalisi sümptomeid, mis puudutavad teid, nagu puhitus, kõhuvalu või kõhuvalu, iiveldus, oksendamine või peavalu.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Phospho-sooda EZ-Prep

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Phospho-sooda EZ-Prep kõrvaltoimed

naatrium bifosfaat / naatriumfosfaadi

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Soole ettevalmistus erütromütsiin, Senna, bisacodyl, Dulcolax, Senokot, neomütsiini, Fleet klistiiri MoviPrep, GoLYTELY, Suprep, Prepopik

Kõhukinnisus MiraLax, Colace, docusate, Linzess, Senna, magneesiumoksiid, polüetüleenglükool 3350, Amitiza, Metamucil®, bisacodyl, Dulcolax, Senokot