kuumalööve

Heat lööve – tuntud ka kui kipitav soojuse ja miliaariat – ei ole just väikelastele. Heat lööve mõjutab täiskasvanut, liiga, eriti kuuma ja niiske ilmaga.

Heat lööbe kui ummistunud poorid (higi kanalid) lõksu higi naha all. Sümptomid ulatuvad pealiskaudne villid sügav, punetavad muhud. Mõned vormid kuumalööve tunda kipitav või intensiivselt sügelevad.

Heat lööve taandub tavaliselt ise. Raske vormid soojuse lööve võib vajada arstiabi, kuid parim viis leevendada sümptomeid jahtuda nahka ja ennetada higistamine.

Täiskasvanud tavaliselt arendada soojuse lööve nahal voldid, kus riided põhjustab hõõrdumist. Imikutel, lööve esineb peamiselt kaelal, õlgadel ja rinnal. Samuti võib näidata üles kaenla, küünarnuki kortsud ja kubemes.

Liigid miliaariat on liigitatud kui sügav blokeeritud higi kanalid on. Märgid ja sümptomid iga erineda.

Tüübid kuumalööve

Heat lööve paraneb tavaliselt jahtumine naha ja vältida kokkupuudet soojust, mis selle põhjustas. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel on sümptomid, mis kestavad kauem kui paar päeva, kui lööve paistab olevat halveneb või märkate nakkuse, nagu

Millal näha arsti

Heat lööbe, kui mõned oma higi kanalid ummistada. Aurustumise asemel, higi takerduks nahaalune, põhjustades põletikku ja lööve.

Alati ei ole selge, miks higi kanalid ummistuvad, kuid teatud tegurid tunduvad roll, sealhulgas

Tegurid, mis sind rohkem altid kuumalööve hulka

Heat lööve paraneb tavaliselt ilma probleemideta, kuid see võib põhjustada nakatumist bakteritega, mis põhjustavad põletik ja sügelevad pustulitega.

salvid

Arsti vastuvõtule tavaliselt ei ole vajalik soojuse lööve. Kui teie lööve on raskemad, siis võite näha oma esmatasandi arsti või arst, kes on spetsialiseerunud nahakahjustused (dermatoloog), et olla kindel, et see on soojuse lööve ja mitte mõnda teist nahakahjustus.

Enne kui minna, see on hea mõte nimekirja teil on küsimusi oma seisundist. Soojuse lööve, küsimusi küsida oma arsti hulka

Sa ei pea testid diagnoosida soojuse lööve. Arst diagnoosib ta oma välimust.

Vältides ülekuumenemise võib olla kõik, mida vaja teha kerge soojuse lööve. Kui nahk on jahe, soojuse lööve kipub selge kiiresti.

Veel-raskete vormide soojuse lööve võib nõuda salvid teil rakendada oma nahka leevendada ebamugavustunnet ja vältida komplikatsioone. Selline paikne ravi võib hõlmata

Tips, et aidata oma soojuse lööve paraneda ja mugavam sisaldama järgmisi

Et aidata kaitsta ennast või oma lapse soojuse lööve

külastada oma arsti