Kuuldeaparaadid

Tänane kuuldeaparaadid on õhem, kergem ja väiksem kui kunagi varem. Ja nad tulevad funky värvid, liiga.

On hinnatud, et seal on 4 miljonit inimest kuulmislangus Suurbritannias, kes võiks kasu seljas kuuldeaparaadid, kuid seda ei tee.

Vastavalt audiology spetsialist, Louise Hart alates Action kuulmislanguse paljud inimesed peletatakse eemale idee seljas kuuldeaparaadid, sest nad arvavad, et nad on inetu ja et nad teevad neid otsima vana.

Mida nad ei pruugi mõista, et kaasaegne kuuldeaparaadid on suur edasiminek need, mis olid olemas isegi kümme aastat tagasi.

Kasu seljas kuuldeaparaadid

“Mitte ainult tänapäeva digitaalse kuuldeaparaadid töötavad paremini kui vanemad analoog ones, on nad ka palju väiksem ja korralikum kui nad varem. Meil ​​on vaja uut suhtumist kuuldeaparaadid. Seljas neil peaks olema nii tähelepandamatu nagu prillides,” ta ütleb.

Uuringud on näidanud, et kannad kuuldeaparaadid ei mõju vähendamiseks kuulmislangus on oma elu. Mida varem sa neid, seda rohkem saad välja.

Kuuldeaparaadid on mõeldud selleks, et sa kuuled iga päev kõlab nagu uksekell ja telefon, ja parandada oma võimet kuulda kõnet. Nad peaksid tunnete veel kindel, kui rääkida inimestele ja muuta see palju lihtsam jälgida vestlusi erinevates keskkondades. Nad võivad samuti aidata teil nautida muusikat kuulates ja telerit jälle, mahus, mis on mugav ümber.

Uuringu kohaselt sekkuma kuulmislanguse inimesed, kes kasutavad kuuldeaparaadid on üldiselt väga rahul. Enam kui pooled küsitletutest kirjeldatud varustada kuuldeaparaati kui “leevendust” ja enamik neist tundis elu on paranenud, sest nad “tundsid rohkem kaasatud”.

On olemas erinevat tüüpi kuuldeaparaat pakuvad erinevaid eeliseid, sõltuvalt suurusest, tasemete võimendamine ja disain. Nad kõik akuga ja peamised liigid on

See toetub kõrva taha ja saadab heli kõrva läbi kas earmould või väike, pehme otsaga (nn avatud paigaldamine)

Mis on pakkumine

See istub kuulmekäiku ja kest kõrva

See on selle liikuvad osad on earmould, nii et kogu kuuldeaparaati mahub kuulmekäiku

See sobib sügavamale kõrva kanal kui ITC abi.

Peaaegu kõik kaasaegsed kuuldeaparaadid on digitaalne. Action kuulmine Loss selgitab erinevust digitaalse ja analoog kuuldeaparaadid.

ITE, ITC ja CIC kuuldeaparaadid ei väljastata standardvarustusse seda foorumit, kuigi need on saadaval teatud asjaoludel, enamasti kliinilistel põhjustel.

või eraõiguslik?

Loe lähemalt erinevate kuuldeaparaat.

Saad kuuldeaparaadid tasuta kohta või saate valida, kas osta neid eraviisiliselt.

On tõenäoline, et sul on laiem valik abivahendeid, kui ostate neid eraviisiliselt. Aga veenduge, et sa ei ole suunasid suunas üks või kaks eelkõige mudelid, sest see võib olla, et seal on odavam mudeleid, mis sobiks oma vajadustega sama hästi.

Ostab erinevaid kuuldeaparaadid ja kasutab oma lahtiselt ostujõud saada hea kvaliteediga digitaalse kuuldeaparaadid madala hinnaga alates kuuldeaparaati tootjad. audiology pakuvad need toetused tasuta pikaajalist laenu patsientidele.

Vastavalt Louise Hart, enamik inimesi leiavad, et on tüüpi kuuldeaparaat nad tahavad.

“The saab hankida kvaliteetset digitaalset kuuldeaparaadid. Enamikel juhtudel on nad täidavad väga hästi ja ootab aega, et saada üks on lühike, “ütleb ta.

Viimased andmed näitavad, keskmine ooteaeg vahel suunamisest ja ravi (mis kaasneb tavaliselt antakse kuuldeaparaadid) olla umbes neli või viis nädalat selles foorumis.

Teie Kuulmisaparaadi

Loe lähemalt, kuidas saada kuuldeaparaati Selle foorumi kaudu.

Teie kuuldeaparaati (id) valitakse vastavalt oma tasemele kuulmislangus. Audiology töötajad programmeerida neid arvuti, et see sobiks teie vajadustele. Nad näitavad, kuidas kasutada kuuldeaparaadid ja selgitab, kuidas nende eest hoolitseda.

Kuuldeaparaadid, mida tavaliselt sobib kõrva taha. Nad on earmould mis ühendab kuuldeaparaati ja sobib kõrva. Avatud liibuvad kuuldeaparaadid on nüüd varustatud ka rutiinselt selles foorumis, mis võib olla halvemini vaadeldav kui earmoulds ja ei saa anda teile rohkem loomulikku heli, kuid nad sobivad ainult siis, kui teie kuulmislangus on kerged või mõõdukad.

Sul peaks olema ametisse umbes neli kuni 12 nädalat pärast oma kuuldeaparaadid on paigaldatud, siis võite küsida küsimusi ja praakima mingeid probleeme. Personal on vaadata, kuidas kasulik olete leidnud oma kuuldeaparaadid erinevates olukordades ja võib teha muudatusi earmoulds või kuuldeaparaadid.

Louise Hart ütleb, et inimesed võivad olla üllatunud vahemikus ja tipptasemel disain kuuldeaparaadid saadaval selles foorumis. “Modern digitaalse kuuldeaparaadid on laialdaselt kättesaadavad selles foorumis.

Eredavärvilised mudelid on saadaval neile, kes tahavad teha funktsioon oma kuuldeaparaati.

“Kui sul on paigaldamise jaoks kuuldeaparaati, siis tavaliselt näidatakse standard valik beež, pruun ja hõbedast kapis. Beež ja pruun need on mõeldud sobitumine oma naha ja juuste tooni ning otsida varjatud. Aga kui sa tahad teha funktsioon oma kuuldeaparaati, küsige, kui seal on sageli laiem värvivalik saadaval. Kui kliinikus ei ole soovitud värvi laos, see saab tellida teile, “ütleb Hart.

Kui te soovite kohandada oma kuuldeaparaadid edasi, seal on erinevaid ehteid saadaval, tuntud kui “Hearrings kogumine. Loodud kõrvaarst, need on ehitud tükki sobitada kõrva ja maskeerida kuuldeaparaati. Samuti on veebilehed nagu Pimp My kuuldeaparaadid ja sisekõrva implantaadid, mis näitab, kuidas kohandada oma kuuldeaparaadid ennast kleebised ja küünte kilet, näiteks.

Kuuldeaparaadid mood

Action kuulmine Loss pakub Kuulge Abi: kuuldeaparaati tugiteenuste kogu Ühendkuningriigis. Nad juhivad koolitatud vabatahtlikud, kellest paljud on kuulmislangus ise, kes näitavad inimestele, kuidas saada parim tulemus oma kuuldeaparaadid. Vabatahtlikud aitavad inimestel teha põhilised hooldus oma kuuldeaparaadid, nagu asendades torud ja akusid ning andes teavet seadmed, mida saab teha elu lihtsamaks töökohal ja kodus.

Kui teie või keegi tead on ärevustunne, kuidas kasutada kuuldeaparaadid ja pea olematu kohaneda idee ja tegelikkus kuulmislangus, organisatsiooni kuulamine Link aitab. See annab teavet, teenuseid ja kuulmislangus toetust, sealhulgas paneb teid kursis koos teistega, kes saavad jagada oma kogemusi.

Kuuldeaparaati toetust

Leia kuulmispuudega teenuseid oma ala.

14/01 /

14/01 /

Teenused lähedal

Kuulmiskahjustus: Paul lugu

teenused

Kas sa kaotada oma ärakuulamise?

asukoht

10 kuulmine abilised

Loe märgata märke, et olete kaotanud kuulmise ja mida teha, kui te kahtlustate on kuulmislangus

Rula Íslenska on kuulmislangus

Organisatsioonid, üksikisikud ja teenuseid, mis aitavad teha elu lihtsamaks, kui olete kurt või on kuulmislangus

“Kuuldeaparaadid elu paremaks muuta”

Kuulmisprobleemid

Näitleja Rula Íslenska, 65, kaotas oma kuulamise pärast kõrvapõletik on sukeldumise puhkus. Ta kannab nüüd kuuldeaparaadid mõlemat kõrva

Reena, 27, selgitab, kuidas ta hakkama saab raske kuulmislangus ja kuidas digitaalne kuuldeaparaat on suurendanud oma elu

Kuidas kaitsta oma kuulmist, kus jagatakse nõuandeid määrimist, kui sa lähed kurt end testida ja kuuldeaparaadid