kusihappe taseme, kui arsti juurde

Kõrge kusihappe taseme või hüperurikeemia, on liigne kusihappe sisaldust veres. Kusihappe jooksul toodetud jaotus puriinide, mida leidub teatud toitudes ja on ka moodustunud keha.

Kui toodetud, kusihappe toimub veres ja läbib neerusid, kus enamik on välja filtreeritud uriini.

Umbes üks viis inimest on kõrge kusihappe tase. See võib olla seotud podagra või arengut neerukivid. Kuid enamik inimesi suure kusihappe tase ei ole mingeid sümptomeid või seotud probleemidele.

Enamik aega, kõrge kusihappe taseme tekib siis, kui teie neerud ei kõrvalda kusihappe tõhusalt. Asjad, mis võib põhjustada selle aeglustumist eemaldamine kusihappe hulka rikkad toidud, on ülekaalulised, millel on diabeet, võttes teatud diureetikumid (mõnikord nimetatakse vee pillid) ja liiga palju alkoholi. Harvem põhjused on dieedi kõrge puriin sisaldavaid esemeid või keha toodab liiga palju kusihappe.

Võttes kõrge kusihappe tase ei ole haigus või seisund, mis tingimata vaja ravida või otsisid puudumisel muid sümptomeid. Aga kui sul on podagrahoo või on teatud tüüpi neerukivid, võib arst kontrollida kõrge kusihappe.

Kui olete mures, et üks teie ravimid võivad põhjustada teie kusihappe tase, rääkige oma arstiga. Vahepeal jätkake ravimeid, kui arst on määranud.

külastada oma arsti