kulla ühend suukaudselt, parenteraalselt

Kulla- ühendeid kasutatakse raviks reumatoidartriit. Nad võivad kasutada ka teisi haigusi määrab arst.

Lisaks kasulikke toimeid kuld ühend ravivad oma meditsiiniline probleem, see on kõrvaltoimeid, mis võivad olla väga tõsised. Enne kui võtate kulla ühend, arutage oma arstiga hea, et kuld ühend teevad samuti riske kasutamist.

Kasutab kuld ühend

Auranofiin on saadaval ainult arsti retsepti. Teine kulla ühendid on antud oma tervishoiutöötaja.

Schering-Plough lõpetati aurotioglükoos mai 2002.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Auranofiin on testitud ainult täiskasvanud patsientidel ning puudub konkreetne teave selle kasutamise kohta lastel. Kuid kuld naatrium kuldnaatriumtiomalaati on testitud lastel ja mida ei ole näidatud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui nad teevad täiskasvanutel.

Need ravimid on kontrollitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Uuringud sünnidefekte kulla ühendid ei ole inimestel läbi. Kuid uuringud loomadel on näidanud, et kulla ühendid võivad põhjustada sünnidefekte.

Gold naatriumi kuldnaatriumtiomalaati erituda rinnapiima ja võib põhjustada soovimatuid tagajärgi õendusabi lapsi. Ei ole teada, kas auranofiin eritub rinnapiima.

Enne Kasutades kuld ühend

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Et kulla ühendi tööd, siis tuleb võtta regulaarselt korrastatud arst. Jätka süstide saamist või võttes auranofiin isegi siis, kui te arvate, et ravimit ei tööta. Sa ei pruugi märgata mõju kulla ühend alles pärast kolme kuni kuue kuu regulaarseks.

Patsientidel, kes auranofiin

Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Patsientidel, kes auranofiin: Kui te unustate annuse kulla ühend ja annustamise ajakava on-

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Gold ühendid võivad põhjustada mõnedel inimestel saada päikesevalgusele tundlikumaks kui nad tavaliselt. Need inimesed võivad puhkeda lööve pärast päikese käes olemist, või nahalööve, mis on juba praegu võib halveneda. Et kaitsta ennast, see on kõige parem

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Patsientidel, kes auranofiin

Õige kasutamine kulla ühend

Patsientidel, kes said kulla süsti

Kullaühendid on näidanud, et põhjustada kasvajate ja vähi neeru manustamisel loomadele suurtes kogustes pikka aega. Kuid need toimeid ei täheldatud inimestel, kes said kullaühendid artriidi. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mõned patsiendid saavad auranofiin märganud maitse muutused teatud toitude. Kui märkad metalli maitse saamise ajal kulda ühend, pidage nõu oma arsti niipea kui võimalik. Kui te märkate mõnda maitse muutused võtmise ajal auranofiin, siis ei ole vaja kontrollida oma arstiga, kui te ei leia see efekt eriti tüütu.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud Kuigi kasutades kuld ühend

kulla ühend kõrvaltoimed