kulla ühend (suu kaudu, parenteraalselt) enne kasutamist

Allergia

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Auranofiin on testitud ainult täiskasvanud patsientidel ning puudub konkreetne teave selle kasutamise kohta lastel. Kuid kuld naatrium kuldnaatriumtiomalaati on testitud lastel ja mida ei ole näidatud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui nad teevad täiskasvanutel.

Need ravimid on kontrollitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui nad noorematel täiskasvanutel.

Uuringud sünnidefekte kulla ühendid ei ole inimestel läbi. Kuid uuringud loomadel on näidanud, et kulla ühendid võivad põhjustada sünnidefekte.

Gold naatriumi kuldnaatriumtiomalaati erituda rinnapiima ja võib põhjustada soovimatuid tagajärgi õendusabi lapsi. Ei ole teada, kas auranofiin eritub rinnapiima.

vanurite

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

rasedus

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Rinnaga

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti