kuidas südamehaiguste naisi?

Ameerika Ühendriikides, 1: 4, naiste sureb südamehaigusi. Tegelikult, südame isheemiatõbi (CHD) -The kõige levinum südamehaigus-on # 1 killer nii meeste kui ka naiste Ameerika Ühendriikides.

Teist tüüpi südamehaigused, nagu pärgarteri mikrovaskulaarsetest haigus (MVD) ja murtud südame sündroom, samuti ohustada naistele. Need häired, mis mõjutavad peamiselt naised, ei ole samuti mõista kui CHD. Samas on käimas uuringud rohkem teada pärgarterite MVD ja murtud südame sündroom.

Käesolev artikkel keskendub CHD ja selle komplikatsioone. Kuid see tähendab ka üldist teavet pärgarterite MVD ja murtud südame sündroom.

Südamereuma

CHD on haigus, mis naastu (plak) koguneb siseseinad oma pärgarterite. Need arterid viivad hapnikurikast verd südamesse. Kui tahvel koguneb arterite, tingimusel nimetatakse ateroskleroosi (ATH-er-o-skler-O-sis).

Pärgarterite mikrovaskulaarne Disease

Tõbe koosneb rasvad, kolesterool, kaltsiumi ja teisi aineid veres leidub. Aja jooksul tahvel saab karastada või rebend (break avatud).

Karastatud tahvel ahendab pärgarterite ja vähendab voolu hapnikurikast verd südamesse. See võib põhjustada valu rinnus või ebamugavustunne nimetatakse stenokardia (an-JI-nuh või AN-juh-nuh).

Kui tahvel rebendid, tromb võib moodustada selle pinnal. Suur tromb võib enamasti või täielikult blokeerida verevoolu läbi koronaararterite. See on kõige tavalisem põhjus südameinfarkt. Aja jooksul lõhkenud tahvel ka kõvastub ja ahendab pärgarterite.

Tõbe ka saab arendada seinte vahel koronaararterite. Katsed, mis näitavad siseküljed pärgarterite võib tunduda normaalne inimesi, kes on seda mudelit tahvel. Uuringud käivad, et näha, kas seda tüüpi tahvel kogunemise esineb sagedamini naistel kui meestel ja miks.

Lisaks stenokardia ja südameinfarkt, südame isheemiatõbi võib põhjustada teisi tõsiseid probleeme südamega. Haigus võib viia südamepuudulikkuse, ebaregulaarne südametegevus nimetatakse rütmihäired (ah-RITH-mulle-ahs) ja ootamatu südameseiskumise (SCA).

Pärgarterite MVD on südame haigus, mis mõjutab südame pisikesi veresooni. Seda haigust nimetatakse ka südame sündroom X või mitteobstruktiivse CHD. Pärgarterisse MVD, seinad südame pisikesi veresooni on kahjustatud või haiged.

Naised on meestest suurem tõenäosus on pärgarterite MVD. Paljud teadlased arvavad, et langus östrogeeni tase menopausi ajal koos teiste südamehaiguste riskifaktorite põhjustab pärgarterite MVD.

Kuigi suremus südamehaigustesse on langenud viimase 30 aasta jooksul, nad ei ole langenud nii palju naisi kui mehi. See võib olla tingitud pärgarteri MVD.

Standard testid CHD ei ole mõeldud, et avastada pärgarterite MVD. Seega, katsetulemused naised, kellel on pärgarterite MVD võib näidata, et nad on madala südamehaiguste riski.

Käimas on rohkem teada pärgarterite MVD ja selle põhjused.

Naised on ka suurema tõenäosusega kui mehed on seisund, mida nimetatakse murtud südame sündroom. Selles hiljuti tunnustatud probleeme südamega, äärmuslikud emotsionaalne stress võib põhjustada raske (kuid sageli lühiajaline) südamelihas rike.

Murtud süda sündroomi nimetatakse ka stressist tingitud kardiomüopaatia (KAR-de-o-mi-OP-ah-sind) või takotsubo kardiomüopaatia.

Arstid võivad misdiagnose murtud südame sündroom südameinfarkt, sest see on sarnaseid sümptomeid ja testi tulemusi. Samas pole tõendeid blokeeritud südame arterite murtud südame sündroom, ja enamik inimesi on täielik ja kiire taastumise.

Teadlased on hakanud just uurida, mida põhjustab see haigus ja kuidas diagnoosida ja ravida. Sageli on patsientidel, kellel on murtud süda sündroom on varem olnud terve.

Naised kipuvad olema CHD umbes 10 aastat hiljem, kui mehed. Siiski jääb CHD # 1 killer naiste USAs.

Hea uudis on see, et saate juhtida paljusid CHD riskitegureid. CHD riskitegurid on tingimused või harjumused, mis tekitavad oma riski CHD ja südameatakki. Need riskifaktoreid võib ka suurendada võimalust, et olemasolevad CHD halveneb.

Broken Heart sündroom

Elustiili muutused, ravimid ja meditsiinilised või kirurgilised protseduurid võivad aidata naistel alandada riski CHD. Seega, õigeaegse ja pideva südame isheemiatõve ennetamisel on oluline.

Rohkem infot südamehaiguste naistel on saadaval National Heart, Lung, and Blood Institute on süda Tõde ® kampaania.

® süda Tõde on registreeritud kaubamärk USA Department of Health ja Human Services.

Yaskary kaotas oma ema, isa ja tädi südamehaigusi. Ja ta teadis, et tema elu oleks mingi erand, kui ta võttis meetmeid. Kell 49, ta tundis kerget valu rinnus, ja tundi hiljem läbis viiekordistub bypass. Võttes ainult üks riskifaktor suurendab teie võimalus töötada südamehaigusi ja Yaskary teab ta elu säästeti, sest ta mõistis ohtu ta pärinud. Täna on ta uhke, et levitada teavet südamehaiguste naised. Sest tema on armi rinnale toimib elu sümbol.

Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja toetavad theernment, osa theernment.

Eileen oli kahe-pack päevas suitsetaja 28 aastat. Kui ta sai südameataki, kirurg avas tema rinnale ja leidis 98 protsenti ummistus, ning tema arterid lagunes. Eileen ei puudutanud sigaret, sest sel päeval. Südamehaigused on ennetatavad, ja iga naine on õigus langetada oma riskitegureid. Sest Eileen, iga päev ta veedab – vabatahtlikuna tuletõrjuja ja EMT ning koos oma poja ja pojapoja – on kingitus.

Väljavaade

Seotud direktori Message

Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja toetavad theernment, osa theernment.

Rohkem kui 100 Euroopa Ühenduse liikmed kogunesid Kliiniline Center Bethesda, MD, et tõsta teadlikkust naiste ja südamehaigused. Rahvas moodustunud hiiglaslik inimese südames auks National Kanda Red Day, mis toimub igal aastal esimesel reedel veebruaril. Kõlarid konverentsil sõna dr Francis Collins, direktor, dr. Gary H. Gibbons direktor NHLBI, dr. Griffin Rodgers, direktor National Institute of Diabetes ja seedetrakti ja neeruhaiguste, dr. Janine Clayton direktor Office of Research naiste tervise ja dr John Gallin direktor Kliiniline Center. Lisateavet südamehaigused, külastada NHLBI veebilehel. Kui teil jagada seda videot Twitter, palun kasutage #NationalWearRedDay.

Südamehaigused ei olnud isegi Jennifer huviorbiidis. Ja kui see teleuudiste reporter sai südameataki aastaselt 36, ta lõpetas ta “surnud oma lugusid.” Jennifer meenutab meile, kui südamehaiguste võtab liiga palju meie emad, õed ja sõbrad meid iga päev. Mida rohkem me jagame oma lugusid, mida kiiremini me uuelt lehelt südamehaigusi.

Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja toetavad theernment, osa theernment.

6. veebruaril 2013, süda Tõde tähistas oma 11. aastase Red Dress Collection at New York Fashion Week, featuring 17 eritellimusel valmistatud kujunduse kulunud 16 kuulsused ja südamehaiguste ellujääja Cindy Parsons. Süda Tõde on riiklik kampaania naistele südamehaigused ja sponsoriks on NHLBI. American College of Kardioloogia liitus NHLBI et aidata levitada süda Tõde sõnumi kaudu toetust Red Dress Collection 2013 moeshow.

See esitleb süda Tõde ® kampaania. Kampaania tõstab naiste teadlikkust oma südamehaiguste riski ja inspireerib neid tegutsema selle haiguse vastu.

Läbi ürituste ja kohalike programmide, kampaania julgustab naisi tundma oma riske ja teeb südame tervislikke valikuid. Keskpunkt Heart Truth kampaania on punane kleit ® -a riigi sümbol naiste ja südamehaiguste teadlikkust.

Lisainformatsiooni visiit www.hearttruth või tervise teemadel südamehaiguste Naised artikkel.

® süda Tõde ja punane kleit on registreeritud kaubamärgid USA Department of Health ja Human Services.

Iga naine on oma lugu rääkida ja õigus võtta meetmeid, et kaitsta oma südame tervisele. Jaga oma lugu teiste naiste Facebook.

Süda Truth kampaania pakub erinevaid rahvatervise vahendeid, et aidata harida naiste ja tervishoiutöötajate kohta naiste südamehaigused.