kuidas on südamepuudulikkus ravida?

Varane diagnoos ja ravi saab aidata inimesi, kes on südamepuudulikkus elavad kauem, aktiivsem elu. Südamepuudulikkuse ravimitega sõltub tüübist ja raskusastmest südamepuudulikkus.

Ravi eesmärgiks kõigi etappide Südamepuudulikkuse

Ravi on enamasti elustiili muutused, ravimid ja pidev hooldus. Kui teil on raske südamepuudulikkus, siis ka vajada meditsiinilist protseduuri või kirurgiat.

Süda-Tervisliku elustiili muutused

Arst võib soovitada südame-tervislike eluviiside muutusi, kui teil on südamepuudulikkus. Süda-tervislikku eluviisi muutuste hulka

Ravimid

Arst võib soovitada südame-tervisliku toitumise kava, mis peab sisaldama

Kui pärast südame-tervislik toitumine, siis peaks vältima söömist

Kaks toitaineid oma dieeti teha vere kolesterooli tase tõuseb

Küllastunud rasv tõstab vere kolesterooli rohkem kui midagi muud oma dieeti. Kui te järgite südame-tervisliku toitumise kava vaid 5 protsenti kuni 6 protsenti oma kaloritest peaks tulema küllastunud rasva. Toidu märgistus nimekirja hulgal küllastunud rasva. Et aidata teil püsida graafikus, siin on mõned näited

Kui sa sööd

Püüa süüa mitte rohkem kui

1200 kalorit päevas

8 g küllastunud rasva päevas

1500 kalorit päevas

10 grammi küllastunud rasvhappeid päevas

1800 kalorit päevas

12 grammi küllastunud rasva päevas

2000 kalorit päevas

13 g küllastunud rasva päevas

2500 kalorit päevas

17 grammi küllastunud rasvhappeid päevas

Pidev hooldus

Mitte kõik rasvad on halvad. Monoküllastumata ja polüküllastumata rasvade tegelikult aitab alandada vere kolesteroolitaset.

Mõned allikad monoküllastumata ja polüküllastumata rasvad on

Sa peaksid püüdma piirata naatriumi kogus, mida sa sööd. See tähendab, valides ja valmistades toite, mis on madalam soola ja naatriumi. Proovi kasutada madala naatriumi ja “ei ole lisatud soola” toidud ja maitseained lauas või kui toiduvalmistamiseks. Toidu märgistus öelda, mida sa pead teadma valides toidud, mis on väiksem naatriumi. Proovi süüa mitte rohkem kui 2300 milligrammi naatriumi päevas. Kui teil on kõrge vererõhk, siis võib tekkida vajadus piirata naatriumi tarbimist veelgi.

Arst võib soovitada Dieet Approaches to Stop hüpertensioon (DASH) toitumise kava kui teil on kõrge vererõhk. Kriips toitumise kava keskendub puuvilju, köögivilju, täisteratooteid ja muid toiduaineid, mis on süda terve ja vähe rasva, kolesterooli ja naatriumi ja soola.

Kriips toitumise kava on hea süda-tervisliku toitumise kava, isegi need, kes ei ole kõrge vererõhk. Loe lähemalt DASH.

On oluline, et inimesed, kellel on südamepuudulikkus võtta õiges koguses ja vedelikud. Tarbivad liiga palju vedelikku võib halvendada südamepuudulikkuse seisundit. Samuti, kui teil on südamepuudulikkus, siis ei tohiks tarvitada alkoholi. Rääkige oma arstiga millistes kogustes ja vedelikud siis peaks olema iga päev.

Meditsiiniliste protseduuride ja Surgery

Säilitada tervislik kaal on oluline üldise tervise ja võib vähendada oma riski südamepuudulikkuse ja südame isheemiatõbi. Sihi tervislik kaal järgides südame-tervisliku toitumise kava ja hoida füüsiliselt aktiivne.

Teades oma kehamassi indeks (KMI) aitab teil teada saada, kas sa oled tervisliku kehakaalu seoses oma pikkuse ja antakse hinnang oma kogu keha rasva. Et aru saada, oma kehamassiindeks, tutvu National Heart, Lung, and Blood instituudi (NHLBI) Internetis BMI kalkulaator või rääkige oma arstiga. kehamassiindeks

Üldine eesmärk, et eesmärk on KMI alla 25. Arst või tervishoiuteenuse osutaja aitab teil seada sobiva BMI eesmärk.

Mõõtmine vööümbermõõt aitab ekraani võimalike terviseriskide. Kui enamiku oma rasva ümber oma talje, mitte oma puusad, sa oled suurem risk südamehaiguste ja 2. tüüpi diabeeti. See oht võib olla suurem koos vööümbermõõt mis on suurem kui 35 tolli naistele või suurem kui 40 tolli meestele. Et teada saada, kuidas mõõta oma talje, külastada hindamine oma kaalu ja tervisele.

Kui oled ülekaaluline või rasvunud, proovida kaalus. Kaotus vaid 3 protsenti kuni 5 protsenti oma praeguse kaalu saab alandada triglütseriidide, veresuhkru ja risk haigestuda 2. tüüpi diabeeti. Suuremas koguses kaalukaotus võib parandada vererõhu näidud, madalam LDL kolesterool ja suurendada HDL kolesterooli.

Tavapärane füüsiline aktiivsus võib alandada paljud südame isheemiatõbi riskifaktorid, sealhulgas LDL ( “halb”) kolesterooli, kõrge vererõhk ja ülekaalust. Füüsiline aktiivsus võib nõrgendada diabeedi riski ja tõsta oma HDL-kolesterooli taset. HDL on “hea” kolesterooli, mis aitab vältida südame isheemiatõbi.

Igaüks peaks püüdma osaleda mõõduka intensiivsusega aeroobse treeningu vähemalt 2 tundi ja 30 minutit nädalas, või jõuline aeroobse treeningu 1 tund ja 15 minutit nädalas. Aeroobikaharjutused, nagu kerge jalutuskäik, on mingeid harjutusi, kus su süda lööb kiiremini ja te kasutate rohkem hapnikku kui tavaliselt. Mida aktiivsem oled, seda rohkem saad kasu. Osale aeroobse treeningu vähemalt 10 minutit korraga levisid nädalas.

Loe lähemalt füüsiline tegevus

Rääkige oma arstiga, enne kui alustada uut kasutamise kava. Küsige oma arstilt, kui palju ja milliseid kehaline aktiivsus on teie jaoks ohutu.

Kui te suitsetate, loobuge. Suitsetamine võib suurendada oma riski südame isheemiatõve ja südamelihase infarkti ja südamepuudulikkust süvendada. Rääkige oma arstiga programme ja tooteid, mis aitavad suitsetamisest loobuda. Samuti püüame vältida pruugitud suitsu.

Kui teil on probleeme suitsetamisest loobumiseks oma, liituda tugirühm. Paljud haiglad, töökohad ja kogukonna rühmad pakuvad klasside aidata inimestel suitsetamisest loobuda.

Loe lähemalt suitsetamisest loobumiseks on suitsetamine ja südamega.

Arst kirjutab ravimid põhineb tüüpi südamepuudulikkuse teil on, kui raske see on, ja teie vastus teatud ravimeid. Järgnevad ravimid, mida tavaliselt kasutatakse südamepuudulikkuse raviks

Võtke kõik ravimid regulaarselt, kui arst määrab. Ärge muutke ravimi sisaldust teie või jätke annus, kui arst on määranud. Sa peaksid ikka järgida südame tervislikku eluviisi, isegi siis, kui te võtate ravimeid oma südamepuudulikkus.

Sa peaksid jälgima märke, et südamepuudulikkus süveneb. Näiteks kaalutõus võib tähendada, et vedelike kogunemist keha. Küsige oma arstilt, kui tihti te peaksite kontrollima oma kaalu ja kui aru kehakaalu muutused.

Kuidas arstiabi muude sellega seotud tingimused on oluline. Kui teil on diabeet või kõrge vererõhk, tööd oma tervishoiu meeskond kontrollida nende tingimustega. Kas teie veresuhkru taset ja vererõhku kontrollida. Rääkige oma arstiga, kui teil peaks olema teste ja kui tihti teha mõõtmisi kodus.

Püüa vältida hingamisteede infektsioone, nagu gripp ja kopsupõletik. Räägi oma arstile või õele selle kohta, kuidas gripp ja kopsupõletik vaktsiine.

Paljud inimesed, kellel on raske südamepuudulikkus võib vajada ravi haiglas aeg-ajalt. Arst võib soovitada hapnikravi, mis võib anda haiglas või kodus.

Nagu südamepuudulikkus süveneb, elustiili muutused ja ravimid ei pruugi enam kontrollida oma sümptomeid. Te võite vajada meditsiinilist protseduuri või kirurgiat.

Südamepuudulikkuse paremal ja vasakul pool südame pruugi enam lepingut samal ajal. See häirib südame pumpamine. Probleemi lahendamiseks, võib arst implantaadi südame taassünkroonimise raviseadet (teatud tüüpi südamestimulaatori) lähedal oma südames. See seade aitab mõlemal pool oma südame leping samal ajal, mis võib väheneda südamepuudulikkusega sümptomeid.

Mõned inimesed, kellel on südamepuudulikkus on väga kiire, ebaregulaarne südametegevus. Ilma ravita need südamelöögid võivad põhjustada äkilise südame seiskumise. Arst võib implantaadi siirdatavate kardioverteeriv defibrillaator (ICD) lähedal oma südames, et seda probleemi lahendada. ICD kontrollib teie südame löögisagedus ja kasutab elektrilisi impulsse, et parandada ebaregulaarne südamerütm.

Inimesed, kellel on raske südamepuudulikkus sümptomid rahuolekus, vaatamata muu ravi, võib tekkida vajadus