kuidas on lapsepõlve interstitsiaalne kopsuhaigus diagnoositakse?

Arstid diagnoosida lapsepõlve interstitsiaalne kopsuhaigus (laps), mis põhineb lapse arsti ja pere ajalugu ja katsete tulemusi ja protseduure. Diagnoosida lapse, arstid võib-olla vajalik, et välistada teised haigused nagu põhjus lapse sümptomid.

Varajane diagnoos laps võib aidata arstidel lõpetada või isegi tagasi pöörata kopsufunktsiooni probleeme. Sageli aga arstid leiavad lapse raske diagnoosida, kuna

Lähen lastel pulmonoloogi, kes on kogemusi laps on kasulik. Lastel pulmonoloogi on arst, kes on spetsialiseerunud diagnoosimiseks ja raviks lastel, kes on kopsuhaigused ja tingimused.

Meditsiini- ja perekonnaajalooo

Teie lapse haiguslugu aitab tema arst diagnoosida lapse. Arst võib küsida, kas teie laps

Diagnostiliste testide ja protseduuride

Arst võib küsida, kui vana laps oli siis, kui sümptomid hakkasid, ja kas teised pereliikmed on või on olnud raske kopsuhaigused. Kui neil on, mida laps võib olla pärinud kujul lapsele.

Ükski test diagnoosida mitmesuguseid laps. Seega oma lapse arst võib soovitada ühe või mitme järgmise teste. Juba mõnda neist testidest, imikutele ja väikelastele võib anda ravimi, mis aitab neil lõõgastuda või magada.

Kui need testid ei anna piisavalt teavet teie lapse arst soovitada kopsu biopsia. Kops biopsia on kõige kindlam viis diagnoosida lapse ja konkreetsete haiguste vahel.

Kopsubiopsia on kirurgiline protseduur, mis on tehtud haiglas. Enne biopsia, teie laps saab ravimit, et tema magada.

Ajal biopsia, arst võtab väikestele proovidele kopsukoe mitmes kohas oma lapse kopsudesse. Sageli saab teha kasutades video-toega torakoskoopia (Thor-ah-KOS-ko-PE).

Selle menetluse puhul arst sisestab väike toru kerge ja kaamera (endoskoobi) oma lapse rindkere läbi väikeste lihatükkide ribide vahel. Endoskoobi annab videokujutise kopsude ja võimaldab arstil koguda koeproove.

Pärast biopsia, arst vaadata neid proove mikroskoobi all.