kuidas on kaasasündinud südame defekte ravida?

Kuigi paljud lapsed, kellel on kaasasündinud südame defekte ei vaja ravi, mõned teevad. Arstid remondi kaasasündinud südame defekte koos kateetri protseduuri või kirurgiat.

Vahel arstid ühendada kateetri ja kirurgilisi protseduure remontida keeruline südame defekte, mis võivad hõlmata mitut liiki defektid.

Ravi teie lapsele sõltub liigist ja raskusastmest tema südamerike. Muude tegurite hulka oma lapse vanusest, suurusest ja üldist tervist.

kateetri kord

Mõned lapsed, kellel on keeruline kaasasündinud südame defekte võib vajada mitmeid kateetri või kirurgilisi protseduure jooksul aastatel, või nad võivad vajada võtta ravimeid aastaid.

Kirurgia

Kateetri menetlused on palju lihtsam patsientidel kui operatsioon. Need hõlmavad ainult nõela torget naha kui kateetri (õhuke, painduv toru) lisatakse veeni või arterisse.

Arstid ei pea kirurgiliselt avada rindkere või tegutseda otse südamest puudust (s). See tähendab, et taastumine võib olla lihtsam ja kiirem.

Kasutamine kateetri menetluste kasvanud palju viimase 20 aasta jooksul. Nad on muutunud eelistatud viis remont palju lihtsaid südame defekte, nagu kodade vaheseina defekt (ASD) ja kopsuarteri klapi stenoos.

ASD remont, arst sisestab kateetri veeni kubemes (reie). Ta keermeliides toru südame vaheseina. Seade koosneb kahest väikesest kettaid või vihmavarju-like seade on kinnitatud kateetri.

Kui kateeter jõuab vaheseina, seade on välja lükatud kateetri. Seade on paigutatud nii, et see pistikud augu vahel kodades. See on kinnitatud, ja kateeter eemaldatakse kehast.

6 kuu jooksul, normaalne kude kasvab ja üle selle seadmega. Sulgumisseadmega ei pea vahetama, kui laps kasvab.

Sest pulmonaalklapi stenoos, arst sisestab kateetri veeni ja niidid see südame pulmonaalklapi. Väike balloon lõpus kateetri on kiiresti pumbatud suruda peale infolehed või “uksed,” klapi.

Siis balloon on tühjenenud ja kateetri ja ballon on tühistatud. Seda protseduuri võib kasutada kõrvaldada igasugune kitsenenud ventiili südames.

Selleks, et aidata suunata kateeter, arstid kasutavad sageli ehhokardiograafia (ECHO), Transösofageaalne (TranZ-ih-SOF-uh-JEE-ul) kaja (TEE) ja koronarograafia (an-jee-OG-RAH-tasu).

TEE eritüüpi kaja, mis pildistab südames läbi söögitoru. Söögitoru on aja juhtiv suust makku. Arstid kasutavad ka TEE uurida keerulisi südame defekte.

Laps võib vajada Avosydänleikkaus kui tema südamerike ei saa kindlaks määrata, kasutades kateetri korras. Mõnikord operatsioon võib puudust täielikult. Kui see pole võimalik, siis laps võib vajada rohkem operatsiooni üle kuu või aasta pärast, et probleemi lahendada.

Südame kirurgid võib kasutada Avosydänleikkaus kuni

Harva, lapsed sünnivad mitme defektid, mis on liiga keeruline parandada. Need beebid võivad vajada südame siirdamine. Selle menetluse lapse süda asendatakse terve südame surnud laps. Süda on annetatud surnud lapse perekonnas.

Liikmeid ja südame, kopsude ja vere Instituut ja Laste National Medical Center arutada uut lastel pildistamine suite ava Lastehaigla ja kuidas see võib edendada meie võime diagnoosida ja ravida kaasasündinud südamehaigus.

See Google+ Hangout alates NHLBI funktsioonid kõrgemate autorid paber, mis avaldati line 12. mai 2013, ajakirjas Nature, umbes esimese suuremahulise sekveneerimisanalüüsiga kaasasündinud südamehaigus. See NHLBI toetatud rahvusvahelise paljukeskuseline teaduskoostöö vaeva toob meid lähemale mõistmisele kõige levinum sünnidefekti.

Vanem autorid Objekte on: Dr. Bruce D. Gelb direktor lapse tervist ja Arengu Instituudi juures Icahn School of Medicine Mount Sinai New York City, dr. Christine E. Seidman, meditsiini professor ja geneetika ja lavastaja veresoonkonna Geneetika Keskus Brigham ja naiste haigla Boston ja Howard Hughes uurija ja dr Wendy Chung, kliiniliste ja molekulaarsete geneetik ja direktor Kliiniline geneetika Columbia ülikoolis New York City. Hangoutist modereerib dr Jonathan R. Kaltman, peatoimetaja Heart arengut ja struktuurilist haigused Branch NHLBI jagunemise veresoonkonnahaiguste Sciences ja kaasautor paberile.

Lisateavet selle teadus- ja kaasasündinud südamehaigused siin.

Jonathan R. Kaltman, MD, et NHLBI jagunemise veresoonkonnahaiguste Sciences, ja Richard Lifton, MD, Ph.D., õppetooli juhataja Geneetika Yale’i ülikooli, arutada leiud esimene suuremahulise geeni järjestuse analüüs kaasasündinud südamehaigus haigus. Leiud, mis avaldati Internetis 12. märts 2013, ajakirjas Nature, teatab tulevikus põhjuste uurimise kaasasündinud südamehaigus. Loe pressiteatega siin.

Richard Lifton, Dr., Ph.D., õppetooli juhataja Geneetika Yale’i ülikooli, arutada tähtsust Pediatric Südame Consortium, rahvusvaheline mitme keskusega koostöös läbiviidavate teadusuuringutega toetab NHLBI. Loe pressiteatega siin.

Seotud direktori Message