Kuidas ma lõikasin minu vererõhk “

Caroline Lashley, London, ei teadnud ta oli kõrge vererõhk, kuni see avastati rutiinse tervisekontrolli. Ta selgitab, kuidas ta alandas oma vererõhku läbi tervislike eluviiside muutusi.

Teie valikud võivad muuta. Kavatsen jääda nii kaua kui võimalik, nii et ma teen kõik, et siia jääda ”

Kui õde ütles mulle, mul oli kõrge vererõhk oli see šokk. Tundsin terve ja oli võttes check-up minu astma ja kaal. Ma teadsin, et olen ülekaaluline (ma oleks peksa Frank Bruno, kui ta oli veel poks), aga kuna ma olen 5ft 9in pikk, ma ei tundu liiga suur. Ma pole kunagi suitsetanud ja ainult joovad aeg-ajalt.

Ma ei mäleta täpselt, mida mu vererõhk oli see päev, kuid see oli väga suur. Mida väiksem number oli peaaegu triple numbrit, kuigi see peaks olema umbes 80.

Kõrge vererõhk riske

Ma teadsin, et seal oli kõrge vererõhk mõlemal pool minu pere. Minu tädi, onu ja nõbu on see, ja ma olin teadlik sellest, et ma pean tablette võtma, kui ta sai liiga suur.

Kui hakkate tablette võtma, pead võtma neid oma ülejäänud elu, ja ma ei taha seda. Ma teadsin ka, et kõrge vererõhk suurendab riski insuldi riski.

Ma olin otsustanud, et tuua surve alla, olles veel terve. Kui sul kõrge vererõhk, sa ei tea oma piiri, kuni teil on insult, nii et sa pead võtma nii kiiresti kui võimalik.

Ma olin üllatunud, seal on soola asjad maisihelbed ja leiba ”

Õde soovitas mul süüa mõõdukalt, süüa vähem soola ja rohkem kasutada. Ma hakkasin lugema toidu siltide soolasisaldus, kuid see oli väljakutse.

Ma olin nii harjunud sööma teatud liiki toitu, näiteks šokolaadi või pühapäev roast, kuid äkki olin pidevalt mõelda, mitu grammi soola minu toit sisaldas ja kuidas see mõjutab minu tervist.

Vähendades soola

Ma olin üllatunud, seal on soola asjad maisihelbed ja leiba. Ma imestasin, mida ma võiks süüa peale puu! Õnneks ma armastan süüa puuvilju.

Vähendades soola kodus ei olnud raske, eriti kui oled loominguline maitseained ja vürtsid. Ma pole kunagi olnud sool lauale, sest Kariibi toiduvalmistamise me tavaliselt kasutada soola marinaadis või maitsestamiseks liha.

Mul oli just süüa rohkem loominguliselt, nii et ma ei pea lootma soola. Ma armastan süüa ja teha kõik minu sööki nullist. Nii tead, millised koostisosad on kasutatud, ja nende kogus.

Umbes kolm kuud pärast minu diagnoos, Ma olen kaalujälgimise programm, mis ma olen olnud 15 kuud. Minu raskeim, olin umbes 117kg (258lbs), ja ma kaotasin umbes 8kg. See ei ole nii palju kui tahaks, aga ma saan seal.

ravimiseks kõrge vererõhk; tüsistused kõrge vererõhk; takistades kõrge vererõhk

Harjutuse, ma kõnnin iga päev. Kõik, mida vaja on paari mugavad kingad. Panin oma kõrvaklapid, alati hoolitsedes ma kuulen, mis toimub minu ümber karta.

Kodu toiduvalmistamise

Ma saan hommikusöögi klubi koolilastele ja ma kõnnin üks miil tööle, siis miil ja pool poodides ja kohalik raamatukogu.

Minu vererõhk on kontrollida iga kuu. Kaks kuud tagasi oli 138/80, kuid viimasel ajal ma kontrolliti oli see tõusnud 160/90. Ma juba süüa mõni vorst ja muna kuklid, et mul on vaja, et vältida neid täielikult.

Õde mõõdab ka minu talje, sest kui naise talje on üle 31,5 tolli (80 cm) ta on tõenäolisem, et saada diabeeti. Mul ei ole diabeeti, kuid ülekaalulisus suurendab riski.

Oma keskel 40s on raske muuta oma dieeti, kuid see on võimalik. Teie valikud võib tõesti midagi muuta. Kavatsen jääda nii kaua kui võimalik, nii et ma teen mida iganes ta võtab.

Loe lähemalt

14/07 /

14/07 /

Walking iga päev

teenused

asukoht

Juhend jalgsi tervise parandamiseks ja fitness, sealhulgas ja näpunäiteid ja teha kõndides lõbus

Miljonid inimesed on juba oma vaba “keskea MOT”. Uuri välja, miks see tervisekontrolli-up on nii tähtis

Jane Hudson oli jahmunud, et ta oli kõrge vererõhk ajal tema tervisekontrolli

Söömine hästi oma eelarve

Tingimused, mis on rohkem levinud Aafrika ja Kariibi mere inimesi, ja kuidas vähendada oma riski

Kasutage meie tervisliku kehakaalu kalkulaator hõlpsaks mõõtmiseks teie või teie lapse KMI (kehamassiindeks)

Tervislik toitumine sisaldab toit viis suurt toiduainete grupid, et anda meile energiat ja toitaineid me vajame

Teenused lähedal

Walking tervisele

Teie tervisekontrolli

“Minu vererõhk oli liiga kõrge”

Black tervist

hüpertensioon

Kontrolli oma KMI

Tervisliku toitumise