Kõrvapõletikud-Surgery

Operatsioon keskkõrva infektsioonid tähendab sageli pannes äravoolu toru kuulmekile ühe või mõlema kõrva. See on üks levinumaid lapsepõlve operatsioone.

Kuigi laps on üldnarkoosis, kirurg lõikab väike auk kuulmekile ja lisab väike plastmassist toru avamisel.

Enamik torud, viibima umbes 6 kuni 12 kuud ja siis tavaliselt kukkuda oma. Pärast torud on läbi, auk kuulmekile tavaliselt sulgub 3 kuni 4 nädalat. Mõned lapsed vajavad torud tagasi panna oma kõrvu, sest vedeliku taga kuulmekile naaseb.

Harvadel juhtudel, torud võivad arm kuulmekile ja põhjustada pöördumatuid kuulmiskahjustusi.

Võib aidata leevendada kuulmispuuetega; Aitab vältida kuhjumist surve ja vedeliku keskkõrva; Võimaldab vedeliku äravoolu keskkõrva; Ventilates keskkõrva pärast vedeliku läinud; Võib takistada korrata kõrvapõletikke.

Arstid leiavad toru paigaldamise lastele, kes on olnud korrata infektsioonid või vedeliku taga kuulmekile nii kõrvad 3 kuni 4 kuud ja on probleeme kuulmist. Vahel nad peavad torud laps, kes on vedeliku ainult ühe kõrvaga, kuid on ka probleeme kuulmist. Loe plusse ja miinuseid selle operatsiooni. Enne otsustamist, küsida, kuidas operatsioon aitab või haiget oma lapsele ja kui palju see maksab.

Küsige oma arsti, kui teie laps vajab tavallistakin hoida vee sattumist kõrva suplusvee või ujumine. Teie laps võib vajada kandma kõrvatroppe. Pöörduge arsti poole, et teada saada, mida ta soovitab.

Te võite kasutada antibiootikumi eardrops kõrvapõletikud samas torud on paigas. Mõningatel juhtudel antibiootikumi eardrops tundu töö parem kui antibiootikumid suu kui torud on kohal. 2