Kõrva probleemid ja vigastused, vanus 11 ja nooremad-Home ravi

Kui ebamugavustunne kõrvades või valu on kerge või tuleb ja läheb ja toimub ilma muid sümptomeid, kodusel ravil võib olla kõik, mis vaja, et leevendada oma lapse ebamugavust. Kodu ravi meetmed hõlmavad järgmist

Räägi oma lapse arsti enne sisselülitamist edasi-tagasi annustega paratsetamooli ja ibuprofeeni. Kui vahetada kaks ravimit, on olemas võimalus, et teie laps on liiga palju ravimit.

Helista oma lapse arstile, kui mõni järgmine tekkida kodusel ravil

Julgusta oma last neelata sagedamini. Ebamugavust võib tingitud sulgunud kuulmetõri, mis võivad ilmneda kerget ärritust kuulmekäiku. Las laps noorem kui 12 kuud juua pudel või tassi proovida aidata avada kuulmetõri; Mõned lapsed ja lapsed, kes on kõrvavalu on mugavam püstises asendis. Laske lapsel puhata asendis, mis on kõige mugavam; Et leevendada mõõdukas kuni raske kõrvavalu oodates, et näha oma arsti või leevendada punane, paistes välise ea; Kuumutada kõrva, et leevendada valu. Kasutage sooja washcloth. Ole ettevaatlik, et mitte põletada nahka ümber kõrva. Seal võib olla mõningaid valguva soojus sulab earwax; Julgusta oma last puhata nii palju kui võimalik.

Teie lapse valu süveneb; Teie laps areneb uue palavik; Uus või erinevate äravool kõrva areneb; Teie lapse sümptomid süvenevad või sagedamini.