kõrge vererõhu (hüpertensiooni) valmistub oma ametisse

Kui te arvate, et teil on kõrge vererõhk, panna oma perearsti või tervishoiuteenuse osutaja on kontrollida vererõhku.

Ei ole erilisi ettevalmistusi on vaja on kontrollida vererõhku. Võiksid kanda lühikeste varrukatega särk oma ametisse nii, et vererõhuaparaat mahub ümber õlavarre korralikult. Võiksid vältida kofeiini toitu ja jooke vahetult enne testi. Soovi korral saab kasutada tualetti enne, kui teie vererõhku mõõta.

Mida sa saad teha

Kuna mõned ravimid, nagu üle-leti külm ravimid, valuvaigistid, antidepressandid, rasestumisvastaseid tablette ja teised, võib tõsta vererõhku, see võib olla hea mõte tuua nimekiri ravimitest ja toidulisandeid te võtate arstilt nimetamist. Ärge lõpetage ühegi retseptita ravimeid, mis te arvate, võib mõjutada teie vererõhku ilma arsti poole.

Mida ootate oma arsti

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja kuna seal on sageli palju arutada, see on hea mõte, et olla valmis oma ametisse. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Aega oma arstile on piiratud, seega valmistades küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos. Nimekiri oma küsimustele kõige olulisem vähem oluline juhul, kui aeg otsa saab. Kõrge vererõhk, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida küsimusi enne konsultatsiooni igal ajal, et te ei saa aru midagi.

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võivad endale aeg minna üle kõik punktid soovite veeta rohkem aega. Arst võib teha

Mida saab teha vahepeal

See pole kunagi liiga vara teha terve elustiili muutused, nagu suitsetamisest loobumine, süüa tervislikku toitu ja üha füüsiliselt aktiivne. Need on esmased kaitseliini vastu kõrge vererõhk ja selle tüsistuste, sealhulgas infarkti ja insuldi.