kõrge vererõhk lastel elustiili ja kodus õiguskaitsevahendid

Kõrge vererõhk kasutamine on sarnane lastel ja täiskasvanutel, tavaliselt algab elustiili muutused.

Andke oma lapsele tervislikku toitumist. Julgusta oma last sööma tervislikku hommikusööki, mis sisaldab kiudaineid ja vältida magusat teravilja ja joogid või tooteid, mis on maisisiirup tahked loetletud esimese koostisosa.

Pakkuda palju värsket puu-ja köögiviljade asemel suurema rasvasisaldusega suupisteid nagu kommid või kiipe. Kaubandus saia, riisi ja pasta kogu nisu sordid. Töö dietoloog võib olla kasulik.

Vähenda soola oma lapse toitumine. Cutting soola kogust (naatrium) oma lapse toitumine aitab alandada tema vererõhku. Lapsed vanuses 4 kuni 8 ei tohiks olla üle 1200 milligrammi (mg) päevas, ja vanemad lapsed ei tohiks olla üle 1500 mg päevas.

Pöörake tähelepanu sellele, kui palju soola kasutate oma toiduvalmistamise, ja võtta Suolansirotin laualt. Väldi oma lapse soolane suupisteid, nagu laastud ja kringlid.

Samuti pööratakse tähelepanu sellele, kui palju naatrium on konserveeritud ja töödeldud toidud teie laps sööb, nagu supid ja külmutatud õhtusööke. Piirake kiirtoit teie laps sööb. Kiirtoidu restoranides on tavaliselt kõrge soolasisaldusega menüüd kui ka kõrge kalorsusega toitu.