kõrge kaaliumi (hüperkaleemia), kui arsti juurde

Hüperkaleemia on meditsiiniline termin, mis kirjeldab kaaliumi taset veres, mis on tavapärasest kõrgem. Kaalium on toitaine, mis on kriitiline funktsioon närvi ja lihasrakud, sealhulgas oma südames.

Teie vere kaaliumi tase on tavaliselt 3,6-5,2 millimooli liitri kohta (mmol / l). Võttes vere kaaliumi tase kõrgem kui 7,0 mmol / l võib olla ohtlik ja vajab kohest ravi.

Lihaste väsimus; nõrkus; halvatus südame rütmihäireid (arütmia); iiveldus

Kõrge kaaliumi on tavaliselt leitud, kui arst on tellinud vereanalüüse, et aidata diagnoosida haigust teil juba tekkinud või jälgida ravimeid te võtate. See ei ole tavaliselt avastati juhuslikult.

Rääkige oma arstiga, mida oma tulemusi tähenda. Teil võib tekkida vajadus muuta ravimeid, mis on mõjutavad kaaliumi tase, või vajate raviks teine ​​meditsiiniline seisund, mis põhjustab teie kõrge kaaliumi tase. Ravi kõrge kaaliumi on sageli suunatud algpõhjus. Mõnel juhul võib tekkida vajadus hädaolukorra ravimeid või dialüüsi.

Kui teil on sümptomid hüperkaleemia ja on põhjust arvata, kaaliumi tase võib olla kõrge, siis helistage kohe oma arstile. Hüperkaleemia on tõsine ja potentsiaalselt eluohtlik haigus. See võib põhjustada

külastada oma arsti