kõrge hemoglobiinitaseme loota, kui arsti juurde

Kõrge hemoglobiin arv näitab eespool normaalne hemoglobiini sisaldust veres. Hemoglobiin (sageli lühendatud kui Hb või Hgb) on hapniku kandva osa punaseid vereliblesid.

Kõrge hemoglobiini count erineb veidi kõrge vere punaliblede arv, sest iga rakk ei pruugi olla sama koguse hemoglobiini valgud. Seega võid olla kõrge hemoglobiinitaseme loota isegi kui teie vere punaliblede arv langeb normi piiridesse.

Künnis kõrge hemoglobiini hulk on veidi erinev ühe meditsiinipraktikas teise. See määratletakse üldiselt rohkem kui 17,5 grammi (g) hemoglobiini detsiliitri (dl) vere meeste ja 15,5 g / dl naistel. Lastel määratluse kõrge hemoglobiinitaseme arv sõltub vanusest ja soost. Hemoglobiin arv võib ka varieeruda kellaajal ja kui hästi hüdreeritud olete.

Kõrge hemoglobiini hulk on harva ootamatu leid või lihtsalt avastas juhuslikult. See on tavaliselt leitud, kui arst on tellitud testid aidata diagnoosida haigust teil juba tekkinud. Rääkige oma arstiga, mida need tulemused tähendavad. Kõrge hemoglobiin loota ja tulemused muud testid võivad juba näidata põhjus teie haigus või võib arst soovitada muud testid, et kontrollida oma seisundit.

külastada oma arsti