Kiirtoit: öösel Trend?

Iha burrito kell 11:00? Taco Bell on valmis teenima Teile “Fourthmeal,” kus ta reklaamib kui “söögi vahel hommiku- ja õhtusöök.

Oleme mobiilne, traadiga rahvas, mis töötab ja sööb üldse tundi – ja kiirtoidu hiiud märganud.

“Me nägime viltused suunas 24-7 ühiskonnas,” ütleb Taco Bell pressiesindaja Will Bortz. Selle tulemusena Taco Bell ja muu kiirtoidu restoranid loonud reklaamikampaaniaid edendada süüa hilja õhtul ja hästi tumedamaid öösel.

Aga rahvas võitleb rasvumisega ülekaalulisus, liigne hilisõhtul kiirtoidu võib saada hukatuslikuks meie kehakaal ja tervis. “Kui me vaatame, miks teatud inimesed on ülekaalulised või on tõesti hädas kehakaalu, te vaatate oma keskkonda,” ütleb Dieettooted Association (ADA) pressiesindaja Suzanne Farrell, MS, RD. “Võttes mõned neist asjadest saadaval 24-7 mõned inimesed muudab keerukamaks.

Aastal 2005, paljud inimesed maailmas veetis umbes $ 127000000000 kiirele-restoranid, mis sisaldavad kiirtoit, vastavalt Technomic, Chicago põhinev restoran teadus- ja konsultatsioonifirma. Eric Schlosser, autor 2001. aasta raamatu Kiirtoit Nation, hindab, et veerand USA täiskasvanutest külastada kiirtoidu restoran tavaline päev.

Hilja õhtul avaneb terve uus piir kasumit, ütleb Gregg Cebrzynski, turustamise toimetaja, kes jälgib trende Nation restoranis News. Ketid võitleb ta välja klientidele. “Seal on kogu see idee, et hilisõhtul ja varahommikul müük on see, mida nad tegelikult järele minema,” ütleb ta.

Aprillis Taco Bell hakkas edendada Fourthmeals oma restorani, millest paljud avatuks kuni 01:00 või hiljem. Augustis McDonald’si suunatud uue hilisõhtul kampaania noortele, kes elavad pidevalt dieeti tekstisõnumit. Valitud turgudel, McDonald’si võimaldab klientidel logida Interneti kaudu on hilisõhtul tegeleb teksti sõnumit saatnud õigus oma mobiiltelefone. Ja muidugi, Wendy jookseb telereklaamide et funktsioon kährikud kohta hilisõhtul toidu rohusöötade, mis viivad neid otse burger kett.

Üha enam ja enam kiirtoidu restoranide, et hoida traditsioonilisi 6 kuni 10 hinnanguliselt p.m. õhtusöök tundi lähed teed carhop. Paljud ketid, sealhulgas McDonalds, Wendy ja Taco Bell, on laiendanud oma õhtutundidel või jääda avatud 24 tundi, mõnikord drive-through aknas.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp