kaugnägelikkus (hyperopia) juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Isik kaugnägelikkus, mida nimetatakse ka hyperopia, on nägemise objektide silmale. Nad võivad näha kaugete objektide hästi .; Enamikul juhtudel kaugnägevuse on pärilik haigus, mille põhjuseks silma mis on liiga lühike esiosast tagasi. See vähendab vahemaa sarvkest (läbipaistev kile, mis katab ees silma) ja võrkkesta (valgustundlik kiht hetkel silma tagaosas). Kuna see vahemaa on lühem, kujutiste kipuvad keskenduma taga võrkkestas, mitte võrkkestal .; Tavaliselt silm on võimeline hüvitama osaliselt või täielikult, sest see keskendub probleemi läbi protsessi nimetatakse majutust. See kehtib eriti noorematel inimestel. Eluruumides väike lihaseid jooksul silma lepingu, muutes kuju objektiivi ja tuues vaadatud fookusesse .; Sümptomid; Sümptomid kaugnägevuse võivad sisaldada; Nägemise objektide suhteliselt lähedal silma – Te võite märgata, et teie nägemine hägustub kui püüad lugeda raamatut, niit nõela või kokku väikesteks tükkideks mudel .; Peavalud – Need võivad olla seotud ületöötanud silma lihased, mis on hädas tuua objektide fookusesse .; Ületanud silmad lastel – Tõsiselt ettenägelik lapsed võivad ilmuda kõõrdsilmsed (mõlemad silmad pöörduvad sissepoole, nina suunas), sest äärmise jõupingutusi keskenduda. See seisund, mida nimetatakse paindlikuks esotropia, areneb tavaliselt varases lapsepõlves. See võib olla pidev või näidata üles aeg-ajalt.

Sümptomid

Sümptomid kaugnägevuse võivad sisaldada; Nägemise objektide suhteliselt lähedal silma – Te võite märgata, et teie nägemine hägustub kui püüad lugeda raamatut, niit nõela või kokku väikesteks tükkideks mudel .; Peavalud – Need võivad olla seotud ületöötanud silma lihased, mis on hädas tuua objektide fookusesse .; Ületanud silmad lastel – Tõsiselt ettenägelik lapsed võivad ilmuda kõõrdsilmsed (mõlemad silmad pöörduvad sissepoole, nina suunas), sest äärmise jõupingutusi keskenduda. See seisund, mida nimetatakse paindlikuks esotropia, areneb tavaliselt varases lapsepõlves. See võib olla pidev või näidata üles aeg-ajalt.

diagnoos

Tarkistettuani sümptomid, jälgib arst teie silmad ja testib, kui hästi näete.

Kui kaua see kestab?

Kaugnägelikkus on tavaliselt eluaegne seisund, kuigi sümptomid ei pruugi olla märgatav lapsepõlves.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Enamik kaugnägevuse on päritud ja mida ei saa vältida.

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Kui teil on ettenägelik arst ilmselt ette prillid või kontaktläätsed parandada oma probleemi. Läätsed kasutada mõlemat ravi on paks keskel ja õhema ümber serva, mis toob vaadatud pilti edasi õige keskendumine võrkkestas.

Kui külastada arsti

Teie või teie laps vajab silma eksam, kui teie nägemine hägustub kui püüad lugeda või raske näha, kui sa lähedal tööd, nagu õmblemine, parandamine õrn masinaid või hoone mudeleid. Võtke ühendust oma arsti kabinetti.

prognoos

Kui kasutate prille või kontaktläätsi, et parandada oma probleemi väljavaated on head.