katku sümptomid

Higistamine; külmavärinad, peavalu, lihasvalu, söögiisu kadumine; dehüdratsioon; üldine nõrkus

Millal näha arsti

Võttes temperatuur

Sul on palavik, kui teie temperatuur tõuseb üle selle normi piiridesse. Mis on normaalne, siis võib natuke kõrgem või madalam kui keskmine normaalne temperatuur 98,6 F (37 ° C).

Väikelapsed

Sõltuvalt sellest, mida põhjustab teie palavik, lisaks palavik ja sümptomite hulka võivad kuuluda

lapsed

Kõrge palavikud vahel 103 F (39,4 C) ja 106 F (41,1 C) võib põhjustada

Palavikud ise ei pruugi olla põhjust muretsemiseks – või põhjust kutsuda arst. Ometi on mõned asjaolud, tuleb pöörduda arsti poole oma lapsele, laps või ise.

Et näha oma või oma lapse temperatuur, mida saab valida mitut tüüpi termomeetreid, sealhulgas päraku- kõrva (trummikile) ja laup (ajaline arteri) termomeetrid.

Kuigi see ei ole kõige õigem viis võtta temperatuur, mida saab kasutada suukaudset termomeetri jaoks kaenlaalustes (kaenlaalune) lugemine

Täiskasvanud

Kasutage rektaalne termomeeter imikud

Seletamatu palavik on suurem murettekitav imikutel ja lastel kui täiskasvanutel. Helista oma lapse arstile, kui lapsel on

Kui kahtled, edasi minna ja helistada oma lapse arsti, kas te arvate, et teie lapse temperatuur on ebanormaalselt kõrge või ebanormaalselt madal.

Seal on ilmselt vaja muretseda, kui teie lapsel on palavik, kuid on tundlik – tehes silma sina ja vastates oma näoilmeid ja oma hääle – ja vedelike joomine ja mängides.

Helista oma lapse arsti, kui teie laps

Küsige oma lapse arsti juhiste erilistel asjaoludel, nagu lapse immuunsüsteemi probleeme või juba olemasoleva haiguse. Teie lapse arst võib soovitada ka ettevaatusabinõusid, kui teie laps on lihtsalt hakkasin uut retsepti ravim.

Helistage oma arstile, kui

Lisaks pöörduda koheselt arsti poole, kui need märgid või sümptomid kaasneb palavik

Hallutsinatsioonid, segasus, ärrituvus; Krambid; Dehüdratsioon

Aseta termomeeter kaenla alla ja ületavad oma relvade või oma lapse käed rinnale.; Oodake 4-5 minutit. Kaenlaalune temperatuur on veidi väiksem kui suukaudse temperatuuri.; Kui te helistama oma arstile teatama tegeliku arvu termomeeter ja kus kehal sa võtsid temperatuur.

Aseta DAB vaseliin on pirn.; Lay oma beebi tema kõhus.; Paigaldage pirn 1/2 kuni 1 toll oma lapse pärasoolde.; Hoidke pirn ja beebi veel kolm minutit.; Don ‘t lasta minna termomeeter kuigi see on sees oma last. Kui laps squirms, termomeeter võiks minna sügavamale ja põhjustada vigastusi.

Noorem kui 3 kuud ja on rektaaltemperatuuri 100,4 F (38 C) või kõrgem.; Eluaasta vahel 3-6 kuud ja temperatuur on kuni 102 F (38,9 C) ja tundub ebatavaliselt ärritunud, unine või ebamugav või on temperatuuril üle 102 F (38,9 C) .; eluaasta vahel 6-24 kuud ja temperatuur on kõrgem kui 102 F (38,9 C), mis kestab kauem kui üks päev, kuid tal puuduvad muud sümptomid. Kui teie laps on ka muud nähud, nagu külm, köha, kõhulahtisus, siis võiks helistada oma lapse arsti varem põhineb raskust.; Vastsündinud ja on normaalsest madalam temperatuur – alla 97 F (36,1 C). Väga imikute ei reguleeri kehatemperatuuri ka siis, kui nad on haiged ja võivad muutuda külma asemel sooja.

Kas tuim või ärrituvus, oksendab korduvalt, on tugev peavalu või kõhuvalu, või on muid sümptomeid põhjustab olulisi vaevusi. ON palavik pärast lahkunud kuuma autosse. Pöörduda arsti poole. ON palavik, mis kestab kauem kui kolm päeva (lapsed vanuses 2 ja vanemad) .; Ilmub tuim ja halvasti silma sul.

Teie temperatuur on 103 F (39,4 C) või kõrgem; Olete olnud palavik üle kolme päeva

Tugev peavalu; Raske kõriturse; Ebatavaline nahalööve, eriti kui lööve kiiresti halveneb; Ebatavaline tundlikkus ereda valguse, kangekaelsust ja valu, kui sa painutada oma peaga edasi; segasus; püsiv oksendamine; hingamisraskused või valu rinnus; Extreme loidus või ärrituvus; kõhuvalu või valulik urineerimine; Lihasnõrkus või meeleline muutused, mis võib tähendada probleemi närve, seljaaju või ajutegevus (fookuskaugus neuroloogiline defitsiit); hõivamise; muid seletamatu nähud või sümptomid