kasvuhormooni parenteraalse

Kasutab kasvuhormooni

kasvuhormoon on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasvuhormooni kasutamisega lastel omandatud immuunpuudulikkuse sündroomiga (AIDS) kasutamisega teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades kasvuhormooni

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine kasvuhormooni eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades, see ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad tegevuse kasvuhormooni narkootikumide ja võib olla suurem oht, et arendada kõrvaltoimeid.

Kasvuhormoon ei ole uuritud rasedatel. Kuid loomkatsetes, kasvuhormoon ei ole näidanud, et põhjustada sünnidefekte või muid probleeme. See ravim tuleb raseduse ajal kasutada ainult äärmise vajaduse korral. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või kavatsete rasestuda.

Ei ole teada, kas kasvuhormooni eritub rinnapiima. Siiski, te peaksite rääkima oma arstile, kui toidate last rinnaga.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Õige kasutamine kasvuhormooni

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Mõned ravimid süstitav võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui kasutate kasvuhormooni kodus, oma tervishoiutöötaja õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Sul on võimalus harjutada ettevalmistamisel ja pritsides seda. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravim on ette valmistada ja süstida.

On oluline, et lugeda patsiendi infot ja kasutusjuhised, kui varustada teie ravimit, iga kord oma retsepti on täidetud.

Oluline on järgida arsti ettekirjutuseta umbes hoolikas valik ja pöörlemine süsti saite oma keha. See aitab ära hoida nahaprobleeme.

Pane kasutatud nõelad ja süstlad torkekindlas ühekordselt pakendit või käsutada nii, nagu teie tervishoiutöötaja. Ärge kasutage nõelu ja süstlaid.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Säilitage temperatuuril vastavalt teie tervishoiutöötaja või tootja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused.

Leukeemia on esinenud mõned patsiendid pärast ravi kasvuhormooniga. Kuid see ei ole täpselt teada, kas leukeemia tingis kasvuhormooni. Leukeemia on teatatud ka patsientidel, kelle keha ei tooda piisavalt kasvuhormooni ja kes ei ole veel töödeldud inimtegevusest kasvuhormooni. Kuid seda arutama võimalikku mõju oma arstiga.

Kui kasvuhormoon on antud laste või täiskasvanute normaalset kasvu, kes ei vaja kasvuhormooni tõsiseid kõrvaltoimeid võib tekkida, sest tase organismis muutunud liiga kõrge. Nende mõjude hulka kuuluvad diabeedi arengut; ebanormaalne kasv luud ja siseorganid, näiteks südant, neere, maksa ja ateroskleroosi (arterite lubjastumine) ja hüpertensioon (kõrge vererõhk).

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal kasvuhormooni

kasvuhormooni kõrvaltoimed